پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

چرا باید خانه های قدیمی را بازسازی کنیم؟

انسان ذاتا موجودی زیبا پسند است. گرایش به زیباییها دارد و زیبایی و جمال برای او یک موضوع اصلی و مستقل از سایر امور است. به همین سبب است که همیشه میل به نوسازی و زیباسازی محیط اطراف و حتی ظاهر خود  در او به صورت فطری موجود است. بازسازی و نوسازی منزل و محیط کار یکی از مسائل قابل توجهی است که انسانها مخصوصا ایرانیان از چند صد سال پیش تا کنون به آن توجه ویژه ای داشته اند. انسان از قدیم تا کنون فهمیده است که آرامش خیال خود و اعضای خانواده او در محیطی زیبا و مدرن فراهم می شود و این خلقیات مخصوصا در خانم ها پر رنگ تر بوده است.
خیلی از متخصصان بر این باورند که هزینه برای بازسازی و نوسازی محیط زندگی و کاری به نوعی سرمایه گذاری برای خود و فرزندان و کارکنان یک مجموعه می باشد.

نوسازی خانه

بازسازی خانه چیست ؟

بازسازی یا نوسازی (Renovation) خانه های قدیمی به فرآیند بهبود ساختار خراب، آسیب دیده و یا قدیمی یک واحد مسکونی، تجاری و غیره می گویند.

فرایند نوسازی معمولا می تواند به چند قسمت تقسیم شود:

 • برنامه ریزی
 • مهندسی
 • تعمیر سازه
 • بازسازی
 • پایان دادن

روند پیشرفت فناوری و تکنولوژی تأثیر معنا داری بر روند نوسازی داشته است، و اهمیت و قدرت مرحله برنامه ریزی را افزایش داده است. در دسترس بودن ابزارهای طراحی آنلاین رایگان، تجسم تغییرات را بهبود بخشید، و این در حالیست که هزینه استخدام یک طراح داخلی حرفه ای را را نیز کمتر کرده است. هدف اصلی برای نوسازی و بازسازی خانه تصمیم برای تغییر در شیوه زندگی است. حس نوسازی و تغییر در رنگ بندی اتاق های خانه می تواند تاثیر بسیار خوبی روی روحیه افراد خانواده داشته باشد که همین امر ضمن افزایش آرامش فردی می تواند سبب رشد و شکوفایی استعداد فرزندان و دیگر اعضای یک خانواده شود.

باز سازی و نوسازی آشپزخانه

برای بازسازی و نوسازی منزل به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

همانطور که بازسازی و نوسازی منازل قدیمی مخصوصا شهرهای بزرگ از اهمیت ویژه ای برخوردارند، توجه نکردن به یکسری نکات پیرامون نوسازی می تواند هزینه و دردسرهای زیادی را به همراه داشته باشند. 
معمولا با برنامه ریزی دقیق و توجه به آنچه که می خواهیم سبب می شود تا روند بازسازی منزل قدیمی به صورت کاملا بهینه و مقرون به صرفه صورت پذیرد.
معمولا نکات زیادی قبل از نوسازی منزل یا محل کار وجود دارد که باید به آنها توجه کنید ولی مهمترین آن ها به شرح زیر است.

کف پوشی منزل

مهمترین نکاتی که باید قبل از بازسازی به آن ها توجه کرد:

 • به انتخاب رنگ پوشش دیوارها و کف اتاقها دقت کنید. انتخاب رنگ مناسب با روحیه محیط اطراف و هماهنگی رنگ آن با وسایل خانه یکی از عوامل مهمی است که جبران یا تغییر آن هزینه اضافی برای شما به همراه خواهد داشت.
 • انتخاب نوع پوشش دیوارها و کف اتاق ها نیز یکی دیگر از نکات مهم در نوسازی خانه است. مثلا پنل های دکوراتیو سه بعدی، پوستر سه بعدی، دیوار پوش، سنگ دکوراتیو، شیشه تزیینی، تایل آلومینیومی و کاغذ دیواری و بسیاری از گزینه های دیگر.
 • به نوسازی آشپزخانه توجه خاصی داشته باشید. آشپزخانه از دید معماران قلب یک خانه است. خانم های خانه دار معمولا زمان زیادی را مشغول آشپزی در این محیط صرف می کنند. از جمله عوامل تغییر در روند نوسازی آشپزخانه می توان به تعویض کابینت ها , تخریب دیوارها , تخریب آرک های قدیمی و رابیتس کاری ها , نوسازی و یا حتی در صورت لزوم جابه جایی لوله کشی ها , کف سازی , کاشی بین کابینتی و … اشاره کرد.
 • به تعویض لوله های فرسوده و شیر آلات منزل بسیار دقت کنید. لوله های فرسوده خانه های قدیمی می تواند در آینده باعث ترکیدگی یا نشتی آب گردند و زحمات شما را در نوسازی خانه به باد دهند. حتما با یکی از کارشناسان مجرب در این زمینه جهت تشخیص فرسودگی لوله های منزل مشورت کنید.
 • خود را برای یک گرد و خاک حسابی آماده کنید. روند بازسازی منازل هر چقدر هم که با دقت و حساسیت انجام شود باز هم همراه با گرد و خاک خواهد بود. پس وسایل خود مخصوصا وسایل شخصی مانند تختخواب و وسایل استحمام و بهداشتی را از منزل خارج کرده و حتما دیگر وسایل را با پوششی مناسب و بهداشتی بپوشانید تا از تماس با گرد و خاک در امان بمانند.

نتیجه گیری

رعایت تمامی نکات ذکر شده در بالا فقط در زمانی کارایی دارند که شما حتما نوسازی و بازسازی منزل خود را به یک کارشناس مجرب و مطمئن واگذار کنید.
یک معمار و یک کارشناس کهنه کار و با تجربه می تواند آنچیزی که در حد انتظار شماست را با نهایت دقت و ظرافت پیاده سازی کند و حتی از مرغوب ترین اجناس استفاده کند.

بازسازی خانه و منازل قدیمی

چرا شرکت تکسازه مناسب بازسازی منزل است ؟

 • شرکت ساختمانی تکسازه با تجربه ای 30 ساله در خدمات رسانی به منازل ایرانی  کلیه سرویس های خود را مانند بازسازی منازل قدیمی، تعویض لوله های فرسوده، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع گرفتگی لوله، تخلیه و حفر چاه فاضلاب، تعویض سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی، تعویض شیرآلات و ده ها سرویس دیگر ضمانت می کند.
 • شرکت تکسازه تجربه در بازسازی و نوسازی 30 درصد منازل تهران و شهرستان ها را دارد.
 • گروه فنی مهندسی تکسازه به صورت 24 ساعت و شبانه روزی و کاملا فوری به تمام مناطق تهران و حومه تهران خدمات رسانی می کند.
 • قیمت های ارائه شده توسط این شرکت براساس نرخ تعیین شده توسط اتحادیه تعیین می گردد و در بعضی موارد شامل تخفیف نیز می گردد.

چگونه با تکسازه تماس بگیریم

برای تماس با تکسازه می توانید در هر نقطه ای از تهران یا حومه تهران هستید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
88611567 - 88627235
88570416 - 77682145
33190421 - 66401443
44305188 - 55852400