پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و روش های رفع گرفتگی لوله

فکرش رو بکن! یک روز معمولی از خواب بیدار شده و طبق روال معمول مشغول نظافت شخصی میشوید. بعضی ها سراغ حمام می روند و مشغول استحمام میشوند. بعضی دیگر با عجله به سمت سرویس بهداشتی رفته و رفع قضای حاجت می کنند و بعضی دیگر هم سراغ دسشویی میروند و مشغول شستن دست و صورت و مسواک زدن میشوند. اما چه کابوسی بدتر از این میتواند باشد که بعد از انجام روالهای یادشده متوجه میشوند که لوله دفع فاضلاب منزل مسدود شده و حالا با حجم زیادی از آب و فاضلاب بدبو در سینک دسشویی، کف حمام و بدتر از آن چاه توالت مواجه شده اند.

لوله بازکنی سینک ظرفشویی

روش های لوله بازکنی در خانه

معمولا در این زمان همه فریاد می زنند "لعنت به این شانس" و سعی می کنند تا با بدخلقی مشغول باز کردن راه لوله آب یا به اصلاح لوله بازکنی شوند.
خب معمولا در این زمان اولین چیزی که به ذهن همه می رسد این است که چوبی بلند یا سیخی باریک از آشپزخانه بیاورند و سعی می کنند با این وسایل لوله بازکنی کنند. غافل از اینکه این روش می تواند آسیب های جدی را به لوله وارد کند و یا اینکه احتمال شکستن شی خارجی درون لوله نیز بسیار زیاد است که در این صورت وضع از اینی که هست بدتر و روند لوله باز کنی نیز در آینده سخت ترهم می شود.
سپس بعد از کمی تلاش و نتیجه نگرفتن از تلمبه های لاستیکی استفاده می کنند و سعی می کنند با زور و فشار و تلمبه زدن راه آب را باز کنند. این کار هم برای گرفتگی های سطحی و کوچک کارایی دارد اما برای لوله گرفتگی های جدی و بزرگ راه چاره نیست و نمی توان عمل لوله بازکنی را با این روش به جایی رساند.
بعد از سعی و تلاش بیشتر نوبت به استفاده از مایع های لوله بازکنی ، اسید ها و چنته می رسد. البته این روش نیز برای گرفتگی های لوله جزئی مناسب است و کارایی دارد اما اگر گرفتگی لوله جدی باشد آنوقت همین اسید ها و مایع های لوله بازکنی می تواند باعث خوردگی لوله و کاهش عمر لوله شود و در آینده یک هزینه اضافی برای تعویض لوله را نیز برای شما به همراه داشته باشد. جدا از مشکلات کندن زمین و بنایی مجدد آن.

ضمنا استفاده از این اسیدها اقدامات ایمنی مانند پوشیدن دستکش لاستیکی، استفاده از عینک محافظ و باز کردن تهویه هوای محیط را به همراه دارد که اکثر مردم این توصیه های ایمنی را جدی نمی گیرند و همین باعث پیامدهای ناگواری نیز می گردد.
تمام راه کارهای بالا نیز فقط برای گرفتگی لوله جزئی کاربرد دارد و شاید پس از کلی تلاش و زحمت متوجه این شوید که اصلا مشکل از لوله گرفتگی نیست و از ابتدا کار لوله بازکنی راه حل نبوده است و مشکل از پر شدن چاه فاضلاب خانه است. البته این مورد برای خانه های قدیمی که از سیستم تخلیه چاه شهری استفاده نمی کنند صدق می کند.

تعویض لوله آب سینک

بهترین روش برای لوله بازکنی

تمام راه حل های یاد شده در بالا تنها برای گرفتگی های جزیی کاربرد دارند. اگر با سعی تلاش اندک گرفتگی لوله رفع نشد نباید بیشتر از این روش ها استفاده کنید. زیرا استفاده زیاد و نادرست و افراطی از روش های بالا هم می تواند به شما صدمه وارد کند و هم به لوله آب خانه یا محل کار آسیب برساند.

راه حل چیست ؟

به قول مولانای جان که می گوید: "هر کسی را بهر کاری ساختند/ میل آن را در دلش انداختند"
کار را باید به کاردان بسپارید. در این مواقع برای جلوگیری از هر گونه آسیب و هزینه تراشی بایستی با متخصصین مجرب و کادرفنی تماس بگیرید. متخصصان خدمات ساختمانی خدماتی چون لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، تعویض لوله و ... را به مشتریان خود ارائه می دهند. این متخصصان با تجربه همراه با تجهیزاتی کامل و جدید می توانند با تشخیص دقیق علت گرفتگی لوله را کشف کنند و با بهینه ترین روش ها اقدام به باز کردن لوله آب و فاضلاب کنند.

متخصص لوله کشی

چرا ما را انتخاب می کنید؟

  • شرکت خدمات ساختمانی تکسازه با بیش از 30 سال تجربه و با بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی، خدماتی مانند بازسازی خانه، لوله کشی، لوله بازکنی، حفر چاه و … را به مشتریان خود ارائه می دهد.
  • تیم متخصص و مجرب تکسازه در 24 ساعت شبانه روز در سریعترین زمان بصورت کاملا بهداشتی و مکانیزه مشکل شما را با بهترین شیوه رفع می کند.
  • شرکت تکسازه شما را تنها نمی گذارد و بابت تمامی خدماتی که ارائه می دهد به شما ضمانت می دهد.
  • متخصصان این شرکت با تجهیزاتی مدرن اقدام به تشخیص گرفتگی و یا ترکیدگی لوله می کنند و در کمترین زمان و مهارت اقدام به لوله بازکنی می کنند.
  • شرکت تکسازه در کلیه مناطق تهران و حومه تهران دارای دفتر کار می باشد که این خود علت اصلی سرعت در خدمات رسانی به کلیه مناطق تهران و حومه شهر تهران می شود.

چگونه با تکسازه تماس بگیریم؟

برای بهره مندی از خدمات شرکت تکسازه کافیست با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

77682149 - 88570416
66401443 - 55852400
44305188 - 33190421