پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

آموزش روش نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی|09109994679|لوله بازکنی تهران

تعویض کاسه توالت جدید و قدیمی

توالت ایرانی و توالت های فرنگی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. اگر از نحوه نشستن و استفاده از این توالتها موضوع را بررسی کنیم که پی به مشکلات و ضررهای متعددی که توالت های ایرانی نسبت به توالت های فرنگی دارند خواهید برد. اما موضوع امروز در مورد نحوه کار گذاشتن و تعویض توالت های ایرانی است. تفاوتی که توالت های ایرانی و فرنگی در نحوه نصب با یکدیگر دارند این است که توالت های ایرانی به صورت توکار کار گذاشته می شوند ولی توالت های فرنگی به صورت روکار هستند. به این معنی که هنگام ساخت ساختمان توالت های ایرانی نصب می شوند و هنگام تعویض بایستی اطراف توالت تخریب شده، کاسه جدید با کاسه قدیمی تعویض شود و در نهایت اطراف توالت مجددا آبندی، تراز و سنگ شود. پس نصب توالت های ایرانی کار چندان آسانی نیست و نیاز به تخصص افراد مجرب دارد تا هم خوب آبندی شده و شکل ظاهری اطراف آن نیز به خوبی ترمیم گردد. خوشبختانه شرکت تکسازه که سابقه طولانی در خدمات رسانی به ساختمان های ایرانی هست و خدماتی چون لوله بازکنی، تخلیه چاه، بازسانی خانه و تعویض شیرآلات و توالت دارد با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان کاسه توالت قدیمی را با جدید تعویض می کند. در ادامه این مقاله در مورد این موضوع بیشتر بحث می کنیم.

تعویض کاسه توالت قدیمی و جدید

چرا گاهی لازم است تا کاسه توالت را تعویض نماییم؟

توالت های ایرانی به علت برخورد با آب و نوع استفاده از آن معمولا به مرور زمان باعث فرسودگی می گردند. جرم گرفتن اطراف چاه توالت، شکستگی بخشی از کاسه، ترک خوردن کف کاسه توالت، از مد افتادن طرح توالت و نفوذ آب به زیر کاسه توالت از عوامل اصلی تعویض کاسه توالت است. البته گاهی هم افراد ترجیح می دهند که توالت ایرانی خود را با توالت فرنگی تعویض کنند که این هم خود می تواند عاملی برای تعویض کاسه توالت نیز باشد.

همچنین تعویض کاسه توالت علاوه بر زیباسازی توالت می تواند به بهبود بهداشت توالت نیز کمک کند. زیرا کاسه های قدیمی به مرور زمان جرم گرفته و عاملی برای پخش میکروب ها به منزل هستند. همچنین کاسه های جدید علاوه بر زیبا بودن و طرح های متنوع می توانند داری درپوش سوراخ نیز باشند که همین می تواند از ورود حشرات موذی مانند سوسک به منزل و پخش میکروب های بیماری زا نیز جلوگیری کند.

توالت ایرانی با درپوش

نحوه تعویض کاسه توالت ایرانی

برای تعویض کاسه توالت ایرانی ابتدا باید اطراف کاسه توالت را خالی کرد تا کاسه به راحتی از جای خود بیرون آید. این کار بایستی توسط دستگاه مخصوص انجام گیرد تا حتی الامکان کمترین آسیب به کاشی ها و موزاییک های اطراف کاسه وارد شود. خب اگر فرد تخصص و ابزار لازم برای این کار را داشته باشد حتما با کمترین تخریب و دقت این کار را انجام می دهد. سپس کاسه قدیمی با جدید تعویض شده و با زمین کف تراز می گردد. این عمل هم بایستی با دقت انجام شود تا آب اطراف توالت باقی نماند. در صورت نیاز به سیفون بایستی با دقت سیفون را در جای خود نصب کرده و آب بندی نماید تا از ورود آب به زیر کاسه جلوگیری شود. پس از آن قسمت تخریب شده با دقت سنگ شده و سپس بند کشی می شود. این روند هم بایستی با ظرافت هر چه تمام تر انجام شود تا شکل ظاهری کف توالت به هم نخورد و همچنین آب به قسمت های زیرین کاسه جدید نفوذ نکند. برای محکم کردن کاسه و همچنین برای اتصال کاسه با موزاییک ها حتما از سیمان سفید و پدر سنگ نیز استفاده می شود.

تعویض توالت ایرانی و فرنگی

البته در مواردی صاحبخانه تصمیم می گیرد تا کلا توالت ایرانی را از دسشویی حذف کرده و به جای آن از توالت فرنگی استفاده کند. در این مورد هم می توان بدون در آوردن کاسه قدیمی اقدام به نصب توالت فرنگی کرد. به این صورت که محفظه توالت قدیمی پر شده و توالت فرنگی جدید روی آن نصب می گردد.

چرا برای تعویض کاسه توالت باید با شرکت تکسازه تماس بگیریم؟

شرکت تکسازه فوت کوزه گری را به خوبی میداند. دقت، تجربه و تجهیزات نیروی مجرب این شرکت کار شما را با کمترین هزینه انجام میدهد. یکی از نکاتی که افراد کم تجربه به آن دقت می کنند این است که نخاله ها و باقیمانده سیمان را بر اثر بی دقتی وارد چاه توالت می کنند و این نخاله ها به علت سنگین بودن دفع نمی شود و داخل زانوی فاضلاب گیر میکنند. همین امر سبب میشود تا به مرور راه فاضلاب گرفته و باعث مشکلات بسیاری برای اهالی منزل کند. حتی امکان دارد تا یک خرج و هزینه اضافی برای تعویض لوله فاضلاب را نیز روی دست صاحبخانه جدای از مشکلات تعویض بگذارد.

  • شرکت خدمات ساختمانی تکسازه با بیش از 30 سال تجربه و با بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی، خدماتی مانند بازسازی خانه، لوله کشی، لوله بازکنی، حفر چاه و … را به مشتریان خود ارائه می دهد.
  • تیم متخصص و مجرب تکسازه در 24 ساعت شبانه روز در سریعترین زمان بصورت کاملا بهداشتی و مکانیزه مشکل شما را با بهترین شیوه رفع می کند.
  • شرکت تکسازه شما را تنها نمی گذارد و بابت تمامی خدماتی که ارائه می دهد به شما ضمانت می دهد.
  • متخصصان این شرکت با تجهیزاتی مدرن اقدام به تشخیص گرفتگی و یا ترکیدگی لوله می کنند و در کمترین زمان و مهارت اقدام به لوله بازکنی می کنند.
  • شرکت تکسازه در کلیه مناطق تهران و حومه تهران دارای دفتر کار می باشد که این خود علت اصلی سرعت در خدمات رسانی به کلیه مناطق تهران و حومه شهر تهران می شود.

چگونه با تکسازه تماس بگیریم؟

برای بهره مندی از خدمات شرکت تکسازه کافیست با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

77682149 - 88570416
66401443 - 55852400
44305188 - 33190421