پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس (ارزان و تضمینی)-09109994679

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس، شرق تهران و کلیه مناطق تهران و حومه تهران را به کارشناسان تکسازه بسپارید.

شرکت خدمات ساختمانی تکسازه با بیش از 30 سال تجربه و با بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی، خدماتی مانند بازسازی خانه، لوله کشی، لوله بازکنی تهران، تخلیه چاه و لایروبی چاه و … را به مشتریان خود ارائه می دهد. کارشناسان مجرب این شرکت به صورت شبانه روزی در کلیه مناطق تهران و منطقه شرق تهران خدمات رسانی میکنند.

تخلیه و بازسازی چاه فاضلاب تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس شرق تهران

یکی از مشکلات متعدد ساختمان های مسکونی و اداری گرفتگی لوله های آب و فاضلاب آنها است که این گرفتگی ها اصولا باعث بروز مشکلاتی مانند جمع شدن آب در کف توالت و حمام یا سینک آشپزخانه به وجود می آورند. گاهی اوقات گرفتگی ها در عمق کمی از لوله اتفاق می افتند و چون این نوع گرفتگی ها شدید نیست با روش های خانگی رفع گرفتگی لوله رفع می  شوند. اما بیشتر اوقات گرفتگی لوله های فاضلاب شدید هستند و در عمق زیادی از لوله اتفاق میفتند و با وسایل ساده مانند فنر دستی، تلمبه و محلول لوله بازکنی برطرف نمی شوند. تنها راه رفع اینگونه گرفتگی ها استفاده از دستگاه های لوله بازکنی تهرانپارس مانند دستگاه فنر لوله بازکنی و دستگاه کمپرس هوا است. خرید و نگهداری این دستگاه ها برای هر ساختمانی مقرون به صرفه نیست و ضمنا استفاده از این دستگاه ها نیاز به تجربه و تخصص افراد مجرب دارد تا بتوانند بدون آسیب زدن به اشخاص و لوله ها اقدام به لوله بازکنی و چاه بازکنی کنند.

لوله بازکنی با فنر تهرانپارس

دستگاه فنر زنی لوله بازکنی و دستگاه کمپرس هوا

دستگاه های فنرزنی معمولا با چرخش فنری بلند در صول لوله که نوک آن نیز با یک قلاب مجهز شده است گرفتگی های لوله را برطرف می کند. استفاده از دستکش ایمنی هنگام استفاده از این دستگاه الزامی است. 

دستگاه کمپرس هوا نیز به اینصورت است که یک سر لوله آن داخل لوله فاضلاب قرار میگیرد و سپس دور آن را با یک دستمال می پوشانند تا مانع از عبور هوا شود. سپس هوا را با شدت زیاد به داخل لوله وارد کرده تا اجسام داخل آن به درون چاه فاضلاب هدایت شوند.

لوله بازکنی با فنر دستی

روش های لوله بازکنی تهرانپارس

 • لوله بازکنی توسط تیم مجرب و متخصص
 • لوله بازکنی تهرانپارس توسط دستگاه فنر
 • لوله بازکنی تهرانپارس تهران توسط دستگاه کمپرس هوا
 • درآوردن گوشی موبایل، کیف پول، طلا و ...
 • رفع گرفتگی لوله آشپزخانه و تمیز کردن رسوبات داخل لوله
 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب حمام و دستشویی
 • تعویض و نصب لوله آب
 • تشخیص ترکیدیگی لوله با دستگاه
 • تخلیه و لایروبی چاه فاضلابدیگر خدمات فنی لوله بازکنی تهرانپارس

لو.له بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس شرق تهران

از دیگر خدماتی که شرکت تکسازه به عنوان یک شرکت تاسیساتی به هموطنان تهرانی ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نصب شیرآلات
 2. نصب و تعویض توالت ایرانی و فرنگی
 3. نصب فلاش تانک یا سیفون توالت
 4. نصب توالت فرنگی دیواری
 5. نصب پکیج دیواری
 6. برطرف کردن کپک و قارچ روی دیوار
 7. گچ کاری ساختمان
 8. نصب پارکت و لمینت
 9. بازسازی حمام و دستشویی

تخلیه چاه تهرانپارس در شرق تهران

حفر چاه فاضلاب جذبی در تهرانپارس

بسیاری از ساختمان های مسکونی و تجاری منطقه تهرانپارس تهران همچنان به سیستم فاضلاب شهری متصل نیستند و از چاه فاضلاب جذبی برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند. این چاه ها که ار قدیمیترین اختراعات بشر برای دفع فاضلاب محسوب می  شوند در گذشته تا به امروز استفاده های بسیاری داشتند. فاضلاب ساختمان پس از عبور از لوله های فاضلاب به این چاه ها ریخته میشوند و آب فاضلاب ها نیز توسط زمین جذب میشود. به این ترتیب بود که چندین سال طول می کشد تا این چاه ها پر شوند و نیاز به تخلیه داشته باشند. خاک بعضی از مناطق، آب فاضلاب ها را دیرتر جذب می کند و همچنین منفذهای دیوار چاه ها پس از مدتی توسط چربی ها و دیگر مواد مسدود شده و عمل جذب ر ا به خوبی انجام نمی دهند. به همین سبب پس از تخلیه چاه فاضلاب تهرانپرس نیاز است تا لایروبی چاه تهرانپارس توسط مقنی ماهر و متخصص انجام شود.

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب تهرانپارس

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب جذبی

همانطور که گفته شد چاه های فاضلاب بنا به عمر استفاده و میزان استفاده و نوع خاک زمین دچار فرسودگی های گوناگونی میشوند که می توانند خسارات بسیاری را به همراه داشته باشند. هنگامی که چاه فاضلاب ساختمانی پر می  شود امکان سرریز شدن چاه در این زمان بسیار زیاد میشود که باعث می شود فاضلاب به درون پارکینگ یا حیاط سرازیر شود. همچنین هجوم حشرات و جانوران موذی مانند سوسک و موش به داخل ساختمان ها یکی دیگر از مشکلات پر شدن چاه فاضلاب است.  تعمیرات و بازسازی چاه فاضلاب مراحل مختلفی دارند که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

تماس های فوری و شبانه روزی

ساکنین محترم منطقه تهراتپارس و کلیه مناطق تهران و حومه تهران در کلیه ایام هفته (حتی روزهای تعطیل) و تمامی ساعات شبانه روز می توانند با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایند.

77682149 - 88570416
66401443 - 55852400
44305188 - 33190421

چرا شرکت تکسازه

 • شرکت خدمات ساختمانی تکسازه با بیش از 30 سال تجربه و با بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی، خدماتی مانند بازسازی خانه، لوله کشی، لوله بازکنی، حفر چاه و … را به مشتریان خود ارائه می دهد.
 • تیم متخصص و مجرب تکسازه در 24 ساعت شبانه روز در سریعترین زمان بصورت کاملا بهداشتی و مکانیزه مشکل شما را با بهترین شیوه رفع می کند.
 • شرکت تکسازه شما را تنها نمی گذارد و بابت تمامی خدماتی که ارائه می دهد به شما ضمانت می دهد.
 • متخصصان این شرکت با تجهیزاتی مدرن اقدام به تشخیص گرفتگی و یا ترکیدگی لوله می کنند و در کمترین زمان و مهارت اقدام به لوله بازکنی می کنند.
 • شرکت تکسازه در کلیه مناطق تهران و حومه تهران دارای دفتر کار می باشد که این خود علت اصلی سرعت در خدمات رسانی به کلیه مناطق تهران و حومه شهر تهران می شود.

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس (ارزان و تضمینی)-09109994679 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری