پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

چگونه با هجوم حشرات خانگی مبارزه کنیم؟

 
همه ما آمدن فصل تابستان را دوست داریم و در واقع کل سال برای آن روز شماری می کنیم. روزهای طولانی، پیاده روی های خارج از منزل، میوه های رنگارنگ، بستنی های خنک و همچنین ساحل گرم از جمله جذابیت های فصل تابستان است. اما با وجود زیبایی های فصل تابستان، در کنار آن خصوصیات دیگری مانند رطوبت بالا هوای شرجی و در نهایت هجوم حشرات خانگی به خصوص سوسک و پشه وجود دارد که برای همه آزار دهنده است.
سوسک ها، مورچه ها و پشه ها به خاطر خاطر غذا و ورود هوای گرم از خانه‌های خود بیرون می آیند و خانه های ما را به عنوان محلی برای استقرار خود انتخاب می کنند. اما با این وجود استقبال گرمی از آنها نمی‌شود و همه افراد، تمام تلاش‌ خود را می‌کنند که این موجودات را از خانه خود بیرون کنند. با این حال چه راه حلی می تواند به طور قطعی حشرات خانگی را ریشه کن کند؟ با ما همراه باشید تا با روش های از بین بردن حشرات آشنا شوید.

از بین بردن  مورچه ها

 مورچه ها برای خیلی از ما مزاحم ترین جانوران هستند. آن ها به محض اینکه هوا گرم می شود، از مخفیگاه خود بیرون آمده و در تمام محیط خانه پدیدار می شوند. پس به محض اینکه با یک مورد از آن روبرو شدید مطمئن باشید که تعداد بیشتری در راه است.
عصاره روغن دارچین به خوبی می‌تواند وجود مورچه را در خانه ریشه کن کند. این روغن باعث تداخل در سیستم عصبی مورچه ها شده و آنها نمی توانند با استفاده از فرومون ها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
 از بین بردن مورچه ها

خلاص شدن دائمی از شر موریانه ها

موریانه ها می‌توانند به خانه و بخصوص وسایل چوبی شما وارد شوند. این حشرات آفت های خاصی هستند و خلاص شدن از آنها کار دشواری است. هنگامی که موریانه ها به داخل وسایل چوبی شما نفوذ می‌کنند، با ایجاد صدایی در هنگام خوردن چوب، شما را از وجود خود مطلع می کنند. بهترین راه مبارزه با آنها پرمتروین یا پودر آرسنیک است. استفاده از این دو ماده شیمیایی می توانید فورا نتیجه گرفته و از شر موریانه ها برای همیشه خلاص شوید. این مواد شیمیایی نابودی آن ها را تضمین می کنند.
خلاص شدن دائمی از شر موریانه ها 

 مبارزه با ساس ها

 پیش از اینکه بخواهید با این موجودات مبارزه کنید، باید جایی که ممکن است در آن پنهان شده باشند را تشخیص دهید. ساس ها بدن کوچکی صاف و بیضی شکل دارند. آن ها بدون پر و قهوه ای هستند. ممکن است در تشک، چهارچوب تخت، تختخواب و لوازم آن، پایه ها و حتی در به هم ریختگی های اتاق پیدا شوند. موثرترین روش برای نابودی ساس ها استفاده از الکل ایزوپروپیل ۹۹ درصد است. این مایع نه تنها به عنوان یک دافع ساس عمل می‌کند، بلکه آنها را با حل کردن سلول ها می کشند. بنابر کافی است این این مایع را در نقاطی که ساس ها وجود دارند اسپری کنید.
 مبارزه با ساس ها

به دام انداختن سوسک ها

 تعقیب سوسک ها کار دشواری است چرا که آنها سریع حرکت کرده و گاهی پرواز می کنند. اما جایگاه آنها معمولاً در مکان های شلوغ و غنی از غذاست. هرگونه زباله و یا مواد غیر ضروری را از منزل خود حذف کنید. به هیچ عنوان مقوا، مجلات، روزنامه‌ها و بخصوص کارتون ها را در خانه نگهداری نکنید چرا که سوسک ها عاشق این مواد هستند. به محض اینکه با آنها روبه رو شدید و یا مکان تخم ریزی آنها را پیدا کردید از پیاز و جوش شیرین استفاده کنید. ابتدا پیاز را خرد کرده و جوش شیرین را با آن مخلوط کنید.  ترکیب به دست آمده را در تمام نقاط به خصوص آشپزخانه و زیر کابینت ها بریزید.
 به دام انداختن سوسک ها

فراری دادن پشه ها

پشه ها بسیار آزاردهنده هستند. به خصوص هنگامی که موقع خواب پیدایش می شود زیرا صدای آزار دهنده ای دارند که می تواند مانع خوابیدن شما شوند و یا خارش محل نیش آن ها ممکن است شما را به هم بریزد. بهترین کار جلوگیری از زاد و ولد آن هاست در این صورت دیگر مشکل‌ساز نخواهند بود. برای نا امید کردن پشه ها زباله های خود را به خوبی گره زده و بسته بندی کنید. همچنین می توانید 25 قطره روغن اسطوخودوس را با یک چهارم فنجان سرکه سیب مخلوط کنید و آن را روی پوست و یا لباس های خود اضافه کنید.با این کار پشه ها همیشه از شما فراری بوده و دور می‌مانند.

 
فراری دادن پشه ها