پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

بهترین روش های مقابله با ساس

ساس ها حشرات کوچکی هستند که از خون انسان برای بقای زندگی خود تغذیه می کنند. ساس ها بدن تقریبا مسطحی دارند و اندازه آن ها حدودا برابر دانه سیب است‌ و اگر چه نمیتوانند پرواز کنند اما به راحتی و بدون دیده شدن می توانند وارد خانه شما شوند‌. به طور کلی با وجود اینکه آنها هیچ بیماری را انتقال نمی دهند، اما مزاحمت های زیادی را ایجاد می کنند. گاهی افراد گزش ساس را با پشه اشتباه می گیرند، اما برای اینکه مطمئن شوید گزش ساس بوده است نشانه های زیر را در نظر بگیرید:
•    لکه های کوچک خون در ملحفه تخت یا بالشت.
•    لکه های قهوه ای یا تیره روی ملحفه تخت که احتمالا مدفوع ساس است.
•    پیدا شدن تخم ساس و حتی پوست خالی ساس، چرا که این حشره در هنگام رشد پوست می اندازد.
نشانه وجود ساس در خانه 
با توجه به مواردی که گفته شد می خواهیم بهترین روش های مقابله با ساس را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به بهترین نحو اینکار را انجام دهید.
به طور کلی ۴ روش برای از بین بردن و ریشه کن کردن ساس وجود دارد:
•    روش های شیمیایی
•    روش های غیر شیمیایی
•    درمان های ارگانیگ
•    استفاده از روغن های معطر
در این مقاله روش های شیمیایی مختلف برای از بین بردن ساس را به شما معرفی می کنیم.

مدیریت تلفیقی آفات

زمانی از مدیریت تلفیقی آفات استفاده می کنیم که هجوم ساس ها در مقیاس بسیار زیادی اتفاق افتاده باشد. اگر فکر میکنید که ساس ها در تمام نقاط و گوشه های خانه شما وجود دارند پس بهتر است هرچه سریع تر با یک کارشناس تماس بگیرید تا به نابودی ساس ها بپردازد.
در این روش بیش از ۳۰۰ محصول مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . محصولاتی که توسط آژانس حفاظت محیط زیست ایالات محتده آمریکا جهت استفاده در منزل مورد تایید قرار گرفته است. در این روش به دلیلی انکه ۳۰۰ محصول مختلف مورد استفاده قرار میگیرد، تمامی ساس هایی که نسبت به سم ها مقاوم شده اند از بین خواهند رفت‌.
 مدیریت تلفیقی آفات

اسپری های مخصوص از بین بردن ساس

اسپری های مخصوص برای از بین بردن ساس روش  مناسبی برای نابودی آن ها در مقیاس کوچک است. اگر در مراحل اولیه هجوم ساس ها قرار دارید یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن آن ها استفاده از اسپری های مخصوص است. این اسپری ها شامل IGR و یک نوع حشره کش هستند که در رشد و تولید مثل حشرات اخلال ایجاد می کنند. این نوع اسپری ها باید به همراه دارو های خانگی مورد استفاده قرار بگیرند، چرا که اسپری به تنهایی قادر است تخم های ساس و کرم های ان ها را از بین ببرد و خود ساس را از بین نمی برد.
 اسپری از بین برنده ساس

گرد های حشره کش

گرد های حشره کش یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن ساس در خانه است. این گردها با آسیب زدن به پوست سخت بیرونی ساس، به ساس ها آسیب وارد کرده و باعث نابودی ان ها می شود. این نوع حشره کش ها به دلیل آن که به راحتی در گوشه و کنارهایی که دسترسی به آن ها سخت و گاهی ناممکن است، قابل استفاده و بسیار موثر و کاربردی هستند.
 گرد حشره کش

آفت کش های نواری

آفت کش های نواری را می توان تنها برای وسایلی که آسیب پذیرند و یا نسبت به حرارت حساس هستند استفاده کنید. نوار آفت کش بخارهایی را تولید می کند که برای نابودی و از بین بردن ساس ها موثر هستند.
 آفت کش نواری

اسپری های هواپخش 

انواع مختلفی از اسپری های هواپخش در دسترس اند که به طور خاص برای از بین بردن ساس ها تولید شده اند. اسپری ها در یک قوطی وجود دارند و از موادی مختلفی تشکیل شده اند. توجه کنید که حتما برچسب روی قوطی را بخوانید چرا که بعضی از آن ها به طور مستقیم بر روی تشک و یا ملحفه تخت قابل استفاده هستند.
بهترین روش نابودی ساس