پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

فضای کوچک و نبودن محلی برای نگهداری از لوازم و ابزار در سرویس بهداشتی های کوچک یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی است که در منزل کوچک زندگی می کنند. به دلایل مختلفی امکان جا به جایی به خانه‌ های بزرگتر وجود ندارد و به همین خاطر امروزه روش ها و ترفندهای مختلفی برای دکوراسیون خانه های کوچک به وجود آمده است که به کمک این روشها می توانید هر چه بیشتر خلاقیت به خرج داده و خانه های کوچک را طراحی کنیم. در این مقاله قصد داریم تا ترفند ها و نکات های مهمی را برای دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی کوچک ارائه دهیم تا به وسیله آن بتوانید تمامی وسایل و لوازم بهداشتی مورد نظر خود را در سرویس بهداشتی نگهداری کنید.

1-نحوه چیدمان وسایل سرویس بهداشتی کوچک

در چیدمان سرویس بهداشتی کوچک برای آن که بتوانید هر چه بیشتر سرویس خود را کاربردی و شیک طراحی کنید، پیش از هر چیزی باید بدانید که هر کدام از عناصر موجود در سرویس بهداشتی را چگونه در بهترین جایی که می توانید قرار دهید. چیدمان عناصر شما باید به گونه‌ای باشد تا در رفت و آمد در فضای سرویس بهداشتی مشکلی به وجود نیاید. به همین خاطر باید میزان فضای لازمی که هر کدام از عناصر نیاز دارند را بدانید تا بتوانید فضای مناسب را به آنها اختصاص دهید.
 نحوه دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

2-نحوه انتخاب بهترین رنگ برای سرویس بهداشتی کوچک

رنگ ها نقش شگفت انگیزی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه دارند. اگر کمی از ویژگی های هر رنگ بدانید می توانید دکوراسیون خانه خود را به گونه‌ای طراحی کنیم تا فضا متناسب با نیاز شما کوچک یا بزرگ دیده شود. یکی از نکات مهمی که در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک باید رعایت کنید این است که از کاشی و یا کاغذ دیواری رنگ روشن برای دیوارها استفاده کنید. رنگ های روشن به میزان قابل توجهی فضا را بزرگ تر از آنچه که هست جلوه می دهند. به همین ترتیب می توانید فضای خود را بهتر و بزرگتر جلوه دهید.
 انتخاب بهترین رنگ برای سرویس بهداشتی کوچک

3-لزوم استفاده از آینه

آینه به دلیل آنکه با تصویر درون خود به فضا عمق می دهد کمک می کند تا احساس بهتری نسبت به سرویس بهداشتی کوچک خود داشته باشید و فضا را بزرگتر نشان می دهد. همچنین استفاده از آینه در سرویس بهداشتی کوچک کمک می کند تا زیبایی بیشتری نیز داشته باشد.
با استفاده از آینه می توانید هم فضای خود را زیبا تر و بزرگتر کنید و هم می‌توانید با استفاده از قفسه های کاربردی که به همراه آینه ارائه می شوند فضا را برای نگهداری وسایل بهداشتی خود کاربردی تر کنید.
 استفاده از آیینه در سرویس بهداشتی کوچک

4-استفاده از شلف ها در سرویس بهداشتی کوچک

شلف ها وسایل بسیار کاربردی هستند که تقریبا در هر خانه ای با هر ابعادی که باشد می توان از آنها استفاده کرد. با استفاده از شلف ها می توانید انواع حوله، شوینده ها و لوازم بهداشتی و ابزارهای خود را درون سرویس بهداشتی نگهداری کنید. شلف ها قابل نصب بر روی دیوار هستند و به همین دلیل  بدون توجه به میزان فضا می توانید با نصب آنها بر روی دیوار وسایل و ابزار خود را درون سرویس بهداشتی کوچک خود نگهداری کنید. حتی اگر فضا خیلی کوچک باشد می توانید با استفاده از شلف های مثلثی که قابلیت نصب بر روی گوشه های دیوار ها را دارند وسایل خود را درون سرویس بهداشتی نگهداری کنید.
 استفاده از شلف در سرویس بهداشتی کوچک

5-نصب کابین دستشویی در سرویس بهداشتی های کوچک

کابین دستشویی وسیله ای بسیار کاربردی و مناسب به خصوص برای سرویس بهداشتی های کوچک است. فضای زیر روشویی اغلب فضایی است که به هدر می رود و اگر سرویس بهداشتی کوچکی داشته باشید، استفاده از این فضا بسیار اهمیت پیدا می‌کند. با نصب کابین دستشویی در زیر روشویی می توانید فضای بسیار زیادی را به محیط خود اضافه کنید تا با استفاده از آن تمامی وسایل بهداشتی مورد نظر خود را درون سرویس بهداشتی نگهداری کنید
 .کابین دستشویی

6-استفاده از فرورفتگی های دیوار به دلیل وجود ستون

فضاهایی که به دلیل وجود ستون به داخل رفته اند محلی مناسب برای تعبیه قفسه و کمد هستند. در ابتدا شاید این مکان ها بلا استفاده و بی فایده به نظر برسندف اما با نصب چند قفسه و یا تهیه کمد های کوچک در این فضاها می توانید دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را بسیار زیباتر و جادار تر طراحی کنید. به طوری که تمامی وسایل مورد نظر خود را در آن قرار دهید.
 دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

7-استفاده از فضای پشت در سرویس بهداشتی

اگر سرویس بهداشتی بسیار کوچک باشد، به طوری که اغلب ترفندها و روشهای موجود برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک را نتوانید در آن ها پیاده سازی کنید، می توانید از فضای پشت در برای طراحی دکور داخلی سرویس بهداشتی کوچک خود استفاده کنید. با نصب یک دستگیره و یا قفسه در پشت در می توانید فضایی را برای نگه داری حوله ها اضافه کنید. در نصب قفسه دقت کنید که ارتفاع و فاصله آن طوری تنظیم شود تا بعدها مشکلی به وجود نیاید.
چگونه سرویس بهداشتی کوچک را دکور کنیم