پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه (ارزان و تضمینی)- 09124223416

محله مجیدیه یا استاد حسن بنا یکی از قدیمی ترین محله های شهر تهران است. بیشتر خانه های این محله از بافت قدیمی تشکیل شده است و به همین دلیل بیشتر آن ها به شبکه فاضلاب شهری متصل نیستند و از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب استفاده می کنند.

لوله بازکنی و تخلیه چاه منطقه پیروزی تهران

یکی از معایب استفاده از چاه های فاضلاب این است که این چاه ها بعد از مدتی پر شده و بایستی فورا تخلیه و لایروبی شوند. عدم تخلیه به موقع چاه های فاضلاب می تواند خطراتی مانند ریزش چاه فاضلاب، هجوم حشرات و جانوران موذی مانند سوسک خانگی به ساختمان و انتشار بوی بد و نامطبوع در کل منزل یا محل کار را ایجاد کند.

لوله بازکنی تهران مجیدیهج

همچنین پوسیدگی لوله های آب نیز از دیگر مشکات خانه های فرسوده است که  این لوله ها به دلیل فرسودگی مخصوصا در فصل زمستان دچار نشتی یا ترکیدگی شده که این خود میتواند هزینه های مالی فراوانی را به ساخاتمان وارد نماید.

نصب آبگرمکن و شیرآلات تهران و حومه و منطقه مجیدیه

گرفتگی لوله های آب هم که مشکلی دیرینه است برای تمامی خانه های شهرهای بزرگ و کوچیک که این گرفتگی بعضی اوقات به قدری جدی و شدید میشود که رفع گرفتگی آن فقط از عهده کارشناسان مجرب همراه با تجهیزات و دستگاه های مدرن بر میآید.

لوله بازکنی در تهران و محله مجیدیه

نمونه ای از حفر و بازسازی چاه فاضلاب

لوله های آب و فاضلاب در هر ساختمان وظیفه انتقال آب آشامیدنی و دفع فاضلاب را بر عهده دارند که مستقیم با سلامت و بهداشت هر ساختمان در اراتباط هستند. این لوله ها معمولا به صورت توکار یا روکار نصب می  شوند. لوله های روکار هنگام خرابی ، نشتی یا ترکیدگی به راحتی قابل تشخیص و تعمیر هستند ولی تشخیص و تعمیر لوله هایی که درون دیواری یا کف ساختمان به صورت توکار نصب شده اند به راحتی نیست و بایستی توسط دستگاه تشخیص ترکیدیگی لوله در مجیدیه اقدام به نصب یا تعویض لوله های خراب کرد.

علاوه بر خرابی لوله ها یکی دیگر از معضلاتی که هر ساختمان مسکونی و اداری را دچار معضل می کند گرفتگی لوله های آب و فاضلاب آن ساختمان ها هستند که در این مواقع نیاز به لوله بازکنی مجیدیه میشود.

گرفتگی لوله ها معمولا به 2 دوسته تقسیم میشوند:

 • گرفتگی های شدید
 • گرفتگی های معمولی

گرفتگی های معمولی لوله معمولا با روش ها رفع گرفتگی لوله آشپزخانه رفع می شوند. این روش ها معمولا مجموغه ای از روش های ساده و خانگی هستند که شامل استفاده از فنر دستی، تلمبه، محلول لوله بازکنی و اسیدهای لوله بازکنی هستند که همه افراد می توانند با رعایت اصول ایمنی مانند پوشیدن دستکش ایمنی، استفاده از عینک ایمنی و ماسک مخصوص اقدام به چاه بازکنی مجیدیه کنند. البته رعایت موارد دیگری مانند نریختن چربی ها، تفاله های چای و قهوه داخل لوله ها و دیگر مواد غذایی می توانند به عمر بیشتر لوله ها و پیشگیری از گرفتگی لوله ها کمک شایانی کنند. اما گرفتگی های شدید لوله معمولا با روش های خانگی برطرف نمیشوند. زیرا در عمق طولانی از لوله اتفاق می افتند و معمولا آنقدر شدید هستند که با هیچ یک از لوازم ذکر شده در بالا رفع نمی شوند و در این صورت نیاز به دستگاه فنر لوله بازکنی و یا دستگاه کمپرس هوا میشود. خرید این دستگاه ها برای هر ساختمانی مقرون به صرفه نیست و همچنین استفاده از آن دستگاه ها نیاز به تجربه و تخصص افراد ماهر دارد. بنابراین اگر گرفتگی لوله های خانه با روش های معمولی رفع نشد حتما بایستی با کارشناسان لوله بازکنی مجیدیه تماس حاصل فرمایید تا در اولین فرصت و بدون خرابی اقدام به برطرف کردن آن کنند.

لوله بازکنی با فنر الماسه مجیدیه

خدمات لوله بازکنی مجیدیه

 1. چاه بازکنی و لوله بازکنی مجیدیه شمالی 
 2. لوله بازکنی با دستگاه فنر
 3. لوله بازکنی با دستگاه کمپرس هوا
 4. نصب شیرآلات و کاشی کاری
 5. تشخیص و تخریب و گچ کاری
 6. نصب سیفون توالت
 7. نصب توالت فرنگی دیواری
 8. نصب پارکت و لمینت
 9. نصب پکیج دیواری

تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب در مجیدیه

ساختمان های اداری و تجاری در مناطق قدیمی معمولا برای دفع فاضلاب خود از چاه های فاضلاب استفاده می کنند و این ساختمان ها به سیستم انتقال فاضلاب شهری متصل نیستند. چاه های جذبی فاضلاب از قدیمی ترین روش هایی هستند که بشر در طی هزاران سال برای دفع فاضلاب خود ابداع کرده است و جالب اینکه همچنان در خیلی از شهرها استفاده می شود. البته که این روش اصولی برای دفع فاضلاب به حساب نمی آید ولی در حال حاضر خیلی از ساختمان ها از این روش استفاده می کنند. روش این کار به این صورت است که چاهی را به عمق معنی در زمین حفر می کنند کف چاه را نیز به عمق چند متر در طرفین نیز حفر کرده تا انباری برای چاه ایجاد شود. آب فاضلاب ساختمان ها پس از ورود به این چاه ها جذب زمین می شود و آنچه باقی می ماند پس از سالها موجب پر شدن چاه های فاضلاب میشود.

بدین ترتیب چاه های فاضلاب پس از مدتی نیاز به تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب می کنند. تعمیر و بازسازی چاه های آب و فاضلاب معمولا به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه آن ها را بیان میکنیم.

تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب در مجیدیه

تخلیه چاه فاضلاب در مجیدیه شمالی

لایروبی و کف تراشی مجیدیه

کول گذاری چاه فاضلاب

طوقه چینی چاه فاضلاب

کشف و باز و ب سته کردن درب چاه

ازبین بردن بوی نم و رطوبت

سپتیک تانک تهران

کارشناسان تکسازه با 30 سال تجربه در بازسازی و نوسازی مناطل قدیمی خدماتی مانند لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران، تعویض لوله های فرسوده و قدیمی، تعویض توالت ایرانی و فرنگی،نصب کاسه توالت ایرانی، حفر چاه فاضلاب، تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب را به ساکنان محترم تهران و محله مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی ارائه میدهد.

تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب در تهران و مجیدیه (استاد حسن بنا)

نصب توالت ایرانی و فرنگی تهران و مجیدیه

کارشناسان مجرب شرکت تکسازه از تجهیزاتی مدرن جهت تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب منازل و محل کار شما استفاده می کنند تا بهترین کیفیت و خدمات را ارائه دهند.

چرا شرکت تکسازه

 • شرکت خدمات ساختمانی تکسازه با بیش از 30 سال تجربه و با بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی، خدماتی مانند بازسازی خانه، لوله کشی، لوله بازکنی، حفر چاه و … را به مشتریان خود ارائه می دهد.
 • تیم متخصص و مجرب تکسازه در 24 ساعت شبانه روز در سریعترین زمان بصورت کاملا بهداشتی و مکانیزه مشکل شما را با بهترین شیوه رفع می کند.
 • شرکت تکسازه شما را تنها نمی گذارد و بابت تمامی خدماتی که ارائه می دهد به شما ضمانت می دهد.
 • متخصصان این شرکت با تجهیزاتی مدرن اقدام به تشخیص گرفتگی و یا ترکیدگی لوله می کنند و در کمترین زمان و مهارت اقدام به لوله بازکنی می کنند.
 • شرکت تکسازه در کلیه مناطق تهران و حومه تهران دارای دفتر کار می باشد که این خود علت اصلی سرعت در خدمات رسانی به کلیه مناطق تهران و حومه شهر تهران می شود.

لوله بازکنی و تخلیه چاه مجیدیه (ارزان و تضمینی)- 09124223416 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری