پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی شهرک استقلال-44042918-تضمینی و ارزان

زندگی و کار در ساختمان های مسکونی و اداری اگر چه بسیار راحت و آسوده شده است اما مشکلات خاص خود را نیز دارند. هر ساختمان تشکیل شده از چندین سیستم جداگانه که هر سیستم کار و وظیفه منحصر به فرد خود را بعهده دارد و همگی در خدمات رسانی به ساکنان ساختمان طراحی و پیاده سازی  شده اند. مانند سیستم برق رسانی که از اجزای مختلفی تشکیل  شده و در کل وظیفه برق رسانی و کنترل برق در ساختمان به عهده این  سیستم است. این سیستم ها معمولا از قسمت های کوچکتری تشکیل  شده اند که هر جزء نیز وظایف خاص خود را دارد. سیستم آب و فاضلاب نیز از دیگر سیستم های یک ساختمان است که نقش حیاتی برای یک ساختمان را ایفا می کند. در این سیستم آب آشامیدنی جهت مصرف اعم از نوشیدن، استحمام و نظافت به نقاط مختلف ساختمان توسط لوله های آب منتقل شده و سپس فاضلاب یا پساب آن توسط لوله های انتقال فاضلاب به چاه فاضلاب یا سیستم انتقال فاضلاب شهری تخلیه میشوند.


سیستم آب و فاضلاب شهرک استقلال تهران نیز مانند هر بخشی دچار اختلالات و فرسایش هایی می  شود که عدم رسیدگی به موقع به آن می تواند ایجاد مشکلات مالی و حتی جانی بسیاری را داشته باشد. گرفتگی لوله های فاضلاب می تواند باعث عدم دفع فاضلاب توسط لوله ها شده و همین باعث جمع شدن آب و پساب در کف حمام و دستشویی و یا سینک ظرفشویی شود. فرسودگی، نشتی و ترکیدگی لوله های آب نیز می تواند ایجاد خسارت های مالی فراروانی مانند نم گرفتگی کف ساختمان و دیوار و یا کپک زدن دیوار ها شود و یا پر شدن چاه فاضلاب نیز می تواند باعث فروریختن چاه و یا انتشار بوی بد در فضای ساختمان شود که همین مشکلات به ظاهر کوچ زندگی را برای ساکنان آن مختل خواهد کرد.

ترکیدگی لوله آب در خانه

لوله بازکنی و رفع گرفتگی در شهرک استقلال

گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلاب نیز یکی از بیشمار معضلات یک ساختمان است. گرفتگی لوله های شهرک استقلال معمولا بر اثر گیر کردن لوازمی چون گوشی موبایل، صابون و دسته کلید اتفاق میفتند و یا می تواند در اثر گیر کردن مواد غذایی در راه عبور آب به وقوع افتد.
گرفتگی ها به دو قسمت تقسیم می شوند. گرفتگی های جزیی که این گرفتگی ها معمولا در فاصله کمی از لوله اتفاق میفتد و به راحتی و توسط روش های خانگی باز کردن لوله آشپزخانه برطرف می شوند و گرفتگی های شدید که معمولا در عمق بیشتری از لوله اتفاق میفتند و میزان گرفتگی به قدری شدید است که بایستی از متخصصان لوله بازکنی شهرک استقلال برای رفع آن بهره ببرید.
در بیشتر مواقع چربی ها باعث گرفتگی لوله ها میشوند. هنگامی که روغن های خوراکی داخل لوله فاضلاب ریخته می شوند، این چربی ها توسط اب سرد شده و به صورت جامد تبدیل شده و به بدنه لوله می چسبند. دیگر مواد مانند تفاله چای، خورده نان و برنج ، قهوه و دیگر مواد غذایی به چربی های چسبیده به لوله می چسبند و پس از مدتی روی هم انباشته شده و سبب گرفتگی لوله فاضلاب در شهرک استقلال می شوند.

ترکیدگی و نشتی لوله آب در شهرک استقلال تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهران

چاه بازکنی لوله شهرک استقلال

در گرفتگی های جزیی شما می توانید توسط فنر دستی، محلول لوله بازکنی، اسید های لوله بازکنی، چنته و تلمبه اقدام به بازکردن لوله فاضلاب کنید. البته برای کار با این لوازم مخصوصا اسیدهای لوله بازکنی حتما بایستی موارد ایمنی را رعایت کنید. مواردی مانند پوشیدن دستکش پلاستیکی، ماسک تنفسی و عینک محافظ از گزینه های مطمئن برای کار با این مواد هستند. البته به این نکته توجه داشته باشید این مواد بسیار خورنده هستند و استفاده نامناسب و غیراصولی از آن ها می تواند به لوله های شما آسیب وارد کند.
ضمنا از آنجایی که این مواد با سیستم تنفسی انسان سازگاری ندارد حتما راه جریان هوا را در خانه یا محل کار قبل از استفاده از آنها باز بگذارید.

لوله بازکنی آشپزخانه شهرک استقلال

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی

تخلیه و لایروبی چاه در شهرک استقلال

همانطور که گفته شد پر شدن چاه های فاضلاب نیز یکی دیگر از معضلات یک ساختمان است که اگرفوری و تخصصی توسط سرویسکاران مجرب تخلیه نشود منجر به خسارات زیادی میشود.
چاه های فاضلاب جذبی سالیان سال است که برای دفع فاضلاب خانگی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این چاه ها تشکیل شده از دهانه چاه، میله چاه و انباری چاه. فاضلاب و پساب ساختمان بعد از عبور از لوله های فاضلاب به درون چاه ریخته می شود. آب فاضلاب توسط دیواره و کف چاه توسط زمین جذب میشود و آنچه باقی میماند پس از مدتی روی هم انباشته شده و سبب پر شدن چاه فاضلاب می شود و بایستی توسط سرویسکاران تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب شهرک استقلال شود. پرشدن چاه فاضلاب می تواند مشکلات زیادی را برای ساختمان به همراه داشته باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم.

ترمیم و بازسازی چاه فاضلاب

منفذهای دیوار چاه فاضلاب پس از مدتی توسط چربی ها مسدود میشوند و چاه دیگر مانند قبل نمی تواند آب را به خوبی جذب کند. همین امر باعث پر شدن زود هنگام چاه فاضلاب شده و باعث بروز خسارت به ساکنین ساختمان می شود. به این منظور شما بایستی هز چند سال یکبار اقدام به ترمیم و تعمیر چاه فاضلاب خود کنید. این شیوه به این صورت است که ابتدا مکان چاه کشف و سپس درب چاه باز می شود. فاضلاب داخل چاه توسط تانکر مکش قوی به صورت کامل تخلیه شده و سپس یکی مقنی ماهر به توسط طناب ایمنی به داخل چاه رفته و چاه را دیوار تراشی می کند که به این کار لایروبی چاه می گویند.

 • تعمیر و مقاوم سازی دهانه چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه فاضلاب در شهرک استقلاب با تانکر مکش قوی
 • لایروبی چاه فاضلاب که همان دیوار تراشی و کف تراشی توسط مقتنی ماهر است.
 • تشخیص و کشف دهانه چاه
 • باز و بسته کردن درب چاه
 • حفر چاه جدید
 • طوقه چینی دهانه چاه
 • کول گذاری دیوار چاه

لوله بازکنی با فنر

دستگاه فنر زنی یک دستگاه پیشرفته و متداول جهت رفع گرفتگی لوله در شهرک استقلال است. این دستگاه برای بیشتر موارد لوله بازکنی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از یک موتور محرک، فنر چرخنده بلند و یک قلاب الماسه در نوک فنر تشکیل شده است. 
شیوه کار این دستگاه به این صورت است که دستگاه فنر را در طول لوله می چرخاندن و با گیر انداختن عوامل گرفتگی به نوک قلاب سبب بازشدن لوله می شود.

 1. ابتدا دستکش ایمنی را جهت محافظت از دستان خود بپوشید.
 2. سپس فنر لوله را تا جایی که امکان دارد به داخل لوله فرو کنید.
 3. سپس دستگاه را روشن کرده و فنر را داخل لوله بچرخانید و به جلو حرکت دهید.
 4. در قسمت زانویی لوله با مهارت فنر را به سمت چرخش لوله هدایت دهید.
 5. در جایی که فنر به جلو رانده نشد احتمالا به محل گرفتگی رسیده اید و سعی کنید که عوامل گرفتگی را به قلاب گیر بیاندازید.
 6. عوامل گرفتگی را از لوله خارج کنید و سپس دوباره این کار را انجام دهید.
 7. بعد از انجام آن مقداری آب را به داخل لوله روان کنید تا مطمئن شوید لوله بازکنی شهرک استقلال به خوبی انجام شده است.

فنر لوله بازکنی دستگاه شهرک استقلال

لوله بازکنی توسط دستگاه کمپرس هوا

گاهی اوقات شدت گرفتگی آنقدر زیاد است که با دستگاه فنرزنی نمی توان مشکل  را حل کرد. در این مواقع از دستگاه کمپرس هوا برای چاه بازکنی شهرک استقلال استفاده می شود. کار کرد این دستگاه بسیار متفاوت است. این دستگاه ابتدا هوا را در مخزن خود فشرده می کند. سپس هوای ذخیره  شده را به صورت ناگهانی به داخل لوله فاضلاب وارد کرده که همین سبب تبدیل انرژی پتانسیل به انرژی جنبشی می شود و فشار هوا با قدرت عوامل گرفتگی را به چاه فاضلاب خارج می کند.

 1. ابتدا عینک محافظ را جهت برقراری ایمنی بزنید
 2. سپس دستگاه ر ا روشن کرده تا هوا در داخل مخزن فشرده شود.
 3. کمی آب داخل لوله ریخته تا مانع از خروج هوا از کناره های گرفتگی شود.
 4. سپس لوله انتقال هوا را داخل لوله فاضلاب کرده و با لاستیک های مخصوص کناره لوله را بپوشانید تا مانع از خروج هوا شود.
 5. سپس هوای فشرده شده را به داخل لوله هدایت کنید تا گرفتگی لوله در شهرک استقلال رفع شود.
 6. اگر راه های خروجی لوله زیاد است آنها را مسدود کنید.
 7. پس از انجام اینکار آب را به داخل لوله روان کنید تا از باز شدن آن اطمینان حاصل کنید.
 8. دستگاه کمپرس هوای لوله بازکنی

طوقه چینی دهانه چاه

یکی از عوامل فروریختن و خراب شدن چاه فاضلاب سست بودن و مقاوم نبودن دهانه چاه فاضلاب است. خاک دهانه چاه معمولا بر اثر جذب رطوبت هوا و بارندگی ها نرم تر از قسمت های دیگر چاه فاضلاب است که همین باعث کم شدن استحکام و مقاومت دهانه چاه می شود. برای بالا بردن خاک دهانه چاه فاضلاب معمولا با آجر یا سیمان آن را مقاوم سازی می کنند که به این کار در اصلاح طوقه چینی گفته می شود.

کول گذاری دیواره چاه فاضلاب

دیواره چاه فاضلاب هم در اثر رطوبت چاه مقاومت خود را از دست می دهد و رفته رفته سبب می شود تا به دلیل نبود استحکام خراب شود. برای بالا بردن مقاومت دیوار چاه بایستی از بلوک های سیمانی دایره ای یا بیضوی در دیوار چاه استفاده کرد. جاسازی این بلوک ها را در اصطلاح کول گذاری می گویند.
کول گذاری بایستی با دقت هر چه تمام تر انجام شود تا مقاومت چاه را تضمین کند.

سپتیک تانک تهران

مخزن سپتیک نوع جدیدی از مخزن ذخیره فاضلاب ساختمان است که وظیفه تصفیه فاضلاب و پساب ساختمان را بعهده دارد. این مخزن که با ظرفیت های مختلف موجود است از دو بخش تشکیل  شده است که این دو بخش از یکدیگر جدا هستند ولی به یکدیگر راه دارند. فاضلاب ابتدا داخل بخش اول شده ، مواد زائد آن ته نشین شده و آب آن به بخش دوم سرازیر میشود. سپس آب فاضلاب در بخش دوم توسط باکتری های بی هوازی تجزیه شده و به این صورت تصفیه میشود. 

چرا شرکت تکسازه

شرکت تکسازه با بیش از 30 سال سابقه در خدمات و تاسیسات ساختمانی خدماتی مانند بازسازی و نوسازی خانه، لوله بازکنی و تخلیه چاه را به هموطنان تهرانی و حومه تهران ارائه می دهد.

 • تمامی خدمات شرکت تکسازه به صورت کاملا تضمینی ارائه میشود.
 • تکسازه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل ارائه می دهد.
 • شرکت تکسازه قیمت های خود را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند.
 • ایاب و ذهاب سرویسکاران در شرکت تکسازه رایگان است به همین دلیل خدمات با قیمت کمتری نسبت به شرکت های دیگر ارائه می شود.
 • تمامی کارکنان و سرویسکاران تکسازه به موتور سیکلت مجهز هستند و به همین دلیل خدمات در اولین فرصت ممکن ارائه میشوند.
 • تکسازه خدمات خود را بدون واسطه انجام میدهد و شما به صورت مستقیم با شرکت همکاری خواهید کرد که همین دلیلی بر پایین بودن قیمت توسط تکسازه است. ُ

لوله بازکنی شهرک استقلال-44042918-تضمینی و ارزان لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری