پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در نازی آباد (ارزان و تضمینی)-55852400

حتی فکرش را هم نمی توان کرد لحظه ای که متوجه می شوید لوله دفع فاضلاب حمام، دستشویی یا آشپزخانه دچار گرفتگی شده و با حجم زیادی از آب و فاضلاب مواجه شده اید. 
در آن زمان بهترین کاری که از دست شما ساخته است این است که شیرهای آب را کاملا بسته و اقدام به رفع گرفتگی لوله به شیوه خانگی کنید. گرفتگی های جزیی معمولا با روش های ساده مانند تلمبه زدن، چنته، اسید و مواد لوله بازکنی و فنر دستی رفع می شوند. البته به شرط آن که موارد ایمنی مانند استفاده از ماسک، دستکش و عینک را رعایت کنید.

لوله بازکنی فوری نازی آباد تهران
اما گاها پیش می آید که گرفتگی لوله آنقدر عمیق و شدید است که با هیچ یک از روش های یاد شده رفع نمی شود و در آن موقع نیاز به دستگاه های پیشرفته تری مانند دستگاه فنر زنی لوله یا دستگاه تراکم هوا میشود که البته خرید این دستگاه ها برای یک خانه یا ساختمان اصلا مقرون به صرفه نیست. ضمنا با توجه به اینکه کار کردن با این دستگاه ها نیاز به متخصصین با تجربه و ماهر دارد تا بتواند در کمترین زمان و بدون آسیب رساندن به دیوار و کف و لوله ها، اقدام به رفع گرفتگی کند.  در این مقاله قصد داریم تا بهترین روش جهت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران و نازی آباد را خدمت شما عنوان کنیم. پس با ما همراه باشید.

دستگاه لوله بازکنی با فنر نازی آباد تهران
لوله بازکنی و تخلیه چاه نازی آباد تهران

محله نازی آباد تهران قدمتی بسیار طولانی در زمان سلطنت ناصرالدین شاه دارد که طبق اسناد به جای مانده او این محله را برای یکی از سوگولی های خود به نام نازخاتون خریداری کرده است و قصر او را در این محل ساخته است. این محله که در جنوب تهران قرار دارد یکی از محله های نوسازی شده در جنوب تهران به حساب می آید که البته همچنان دارای ساختمان های بسیار قدیمی نیز هستند. 
از آن جا که بیشتر ساختمان جدید و قدیمی محله نازی آباد به سیستم انتقال فاضلاب شهری متصل نیستند و همچنان از چاه فاضلاب جهت تخلیه و دفع فاضلاب خود استفاده می کنند،معمولا مشکلات زیادی را برای ساکنان به همراه دارد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران در نازی آباد
فرسودگی و قدیمی بودن لوله های آب و فاضلاب یک ساختمان دلیل اصلی گرفتگی و یا نشتی یا ترکیدگی آن است. هنگامی که یک لوله فاضلاب دچار گرفتگی شدید می شود نیاز به یک متخصص جهت لوله بازکنی در نازی آباد تهران می شود تا بتواند با تخصص و تجربه خود همراه با دستگاه هایی مانند دستگاه فنرزنی لوله اقدام به رفع گرفتگی کند.
همچنین ساختمان هایی که از چاه جذبی جهت دفع فاضلاب خود می کنند معمولا پس مدت زمان مشخصی نیاز به تخلیه چاه فوری در نازی آباد پیدا می کنند.

همچنین بخوانید:چگونگی تشخیض ترکیدگی لوله با دستگاه

لوله بازکنی با دستگاه فنر در نازی آباد

یکی از دستگاه های مورد نیاز برای باز گردن لوله هایی که دچار گرفتگی های شدید شدند دستگاه لوله بازکنی با فنر است که توسط آن شخص متخصص می تواند به راحتی و بدون هیچ آسیبی به لوله ها اقدام به رفع گرفتگی کند. این دستگاه بسیار گران است و استفاده از آن نیاز به مهارت خاصی دارد تا به خود و لوله ها آسیبی وارد نشود.

لوله بازکنی با فنر تهران نازی آباد

خدمات شرکت تکسازه در لوله بازکنی تهران و نازی آباد

لوله بازکنی نازی آباد با دستگاه فنر

 • لوله بازکنی با دستگاه ترام هوا
 • تعویض لوله آب و فاضلاب
 • کشف ترکیدگی لوله با دستگاه 
 • لوله بازکنی فوری و شبانه روزی 

تخلیه چاه در نازی آباد تهران

چاه های جذبی فاضلاب معمولا بعد از مدتی دچار جرم گرفتگی انباره می شود و عمل جذب را به خوبی انجام نمی دهد. همین باعث میشود تا چاه فاضلاب پر شده و دچار ریزش و یا لبرز شود. خدمات شرکت تکسازه با بهره گیری از تانکر مکش اقدام به تخلیه چاه فوری فاضلاب در نازی آباد و تهران می کند. پس از تخلیه چاه اقدام به بازسازی و لایروبی چاه فاضلاب می کند.

خدماتی که شرکت تکسازه برای بازسازی چاه انجام می دهد عبارتند از:

 1. تخلیه کامل چاه فاضلاب توسط تانکر مکش 
 2. لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب در نازی آباد
 3. طوقه چینی و کول گذاری
 4. بازسازی چاه فاضلاب 
 5. حفر چاه آب و چاه فاضلاب

بازسازی و تعمیر چاه فاضلاب تهران نازی آباد

نصب و تعویض توالت فرنگی و ایرانی در نازی آباد

سیستم توالت های ایرانی و فرنگی به گونه ای است که هر کسی نمی تواند آن ها را نصب یا با هم تعویض کند. متخصصان تکسازه می توانند بدون هیچ خرابی و آسیب رساندن به سنگ توالت و دستشویی و کف توالت اقدام به نصب و یا تعویض توالت های ایرانی و فرنگی کنند.

نصب شیرآلات و دستشویی

برای نصب شیرآلات و دستشویی نیز می توانید از خدمات تکسازه  بهره مند شوید.تکسازه با بهره گیری از ابزارآلات و شیرآلات اورجینال و اصل کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد.

تخلیه و بازسازی چاه فاضلاب تهران

چرا خدمات تکسازه را انتخاب کنیم

 • شرکت تکسازه با سی سال سابقه در خدمت رسانی به تهرانی های عزیز مخصوصا محله نازی آباد تهران بهترین گزینه در خدمات ساختمانی مانند بازسازی و نوسازی منزل ، لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران، تعویض توالت ایرانی و فرنگی، نصب توالت فرنگی، سپتیک تانک تهران، نصب شیرآلات و دستشویی، نصب کاشی و سرامیک، نصب پارکت در خدمت شما عزیزان است.
 • خدمات شرکت تکسازه فوری و شبانه روزی است و حتی در روز های تعطیل نیز خدمت رسانی انجام میگیرد.
 • تکسازه از متخصصانی مجرب و کارکشته و تجهیزاتی مدرن جهت انجام امور خدماتی خود استفاده می کند.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در نازی آباد (ارزان و تضمینی)-55852400 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری