پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در مرزداران (ارزان و تضمینی)-44042918

مرزداران یکی از محله های پرجمعیت شمالغرب تهران است که 2 اتوبان شیخ فضل اله نوری و اشرفی اصفهانی را به یکدیگر متصل می کند.
ساکنان این محله مانند دیگر مناطق شهر تهران از معضلات و مشکلات ساختمانی متعددی رنج می برند که رفع برخی از این مشکلات فقط به دست متخصصان باتجربه و دستگاه های مجهز و مدرن امکان پذیر است.

از این دسته مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در ادامه این مقاله ضمن تشریح برخی از این مشکلات به راه حل های مختلفی برای حل آن ها می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

حفر چاه فاضلاب جدید در مرزداران تهران

تخلیه چاه فاضلاب مرزداران

مرزداران از جمله مناطقی از شهر تهران است که همچنان به سیستم انتقال فاضلاب شهری متصل نشده است و ساختمان های آن همچنان از چاه های فاضلاب جذبی برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند. طرز کار این چاه ها به این صورت است که یک مقنی یا چاه کن چندین متر در عمق زمین را حفر می کند و در انتهای چاه نیز از دو طرف برای چاه یک انباری ایجاد می کند. آب فاضلاب ساختمان ها پس از ریخته شدن در این چاه ها جذب زمین میشود و آنچه باقی می ماند پس از مدتی که چاه پر شد توسط شرکت های خدماتی تخلیه چاه مرزداران توسط تانکر و دستگاه مکش به مکان دیگری منتقل می شود که به این عمل تخلیه چاه گفته میشود.

تخلیه و لایربوی چاه فاضلاب در بلوار مرزداران تهران

معضلاتی که چاه فاضلاب پس از پر شدن ایجاد می کند

 • امکان فروریختن چاه فاضلاب
 • انتشار بوی بد و نامطبوع در داخل ساختمان
 • ایجاد نم و رطوبت در طبق همکف و پارکینگ
 • هجوم حشرات و جانواران موذی مانند سوسک و موش به داخل ساختمان
 • خراب  شدن دهانه چاه فاضلاب
 • سرریز شدن چاه فاضلاب مرزداران
 • طوقه چینی چاه فاضلاب در مرزداران

تعمیر و  لایروبی چاه فاضلاب در مرزداران تهرا ن

دیواره چاه های فاضلاب پس از مدتی توسط چربی ها و دیگر مواد مسدود شده و عمل جذب آب را به خوبی انجام نمی دهد. همین باعث می شود تا چاه فاضلاب زودتر از موعد مقرر پر شده و نیاز به تخلیه زودهنگام کند و البته مشکلاتی که در بالا گفته شد را ایجاد کند. بنابراین پس از هر بار تخلیه نیاز به دیوارتراشی و کف تراشی توسط یک فرد با تجربه دارد که به این عمل لایروبی چاه گفته میشود.
پس از لایروبی چاه نوبت به کول گذاری می  شود. کول ها استوانه های سیمانی یا بتنی هستند که به سبب مقاوم سازی دیوار چاه در میله چاه جایگذاری میشوند. این عمل احتمال خراب شدن دیوار چاه را تا حد زیادی کم می کند و حتی به صفر می رساند. چاه های قدیمی معمولا داری انباری نیستند و در این صورت نیاز است که برای این چاه ها انباری مورد نیاز را حفر کرد. 

تعمیر چاه فاضلاب در مرزداران تهران
خاک دهانه چاه فاضلاب معمولا از قسمتهای دیگر نرم تر است و پس از مدتی خراب شده و فرومیریزد. به هیمن سبب یک چاه استاندارد بایستی دهانه آن را به صورت اصولی آجرچینی کنند تا مقاومت آن بالا رود. به این نوع مقاوم سازی در اصطلاح طوقه چینی می گویند. این فرایندی که در بالا ذکر شد به عنوان تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب شناخته میشود.

لوله بازکنی در مرزداران تهران

گرفتگی لوله های فاضلاب یکی از بزرگترین مشکلات هر ساختمانی است که همیشه گریبان گیر اهالی آن ساختمان را میشود. دلایل زیادی برای گرفتگی لوله های ساختمان وجود دارد. مثلا گیر کردن گوشی موبایل یا کیف یا جواهرات داخل لوله یا مسدود شدن لوله توسط مواد غذایی و دیگر مواد از مهمترین آن ها است. 
گرفتگی های لوله به 2 دسته جزئی و شدید تقسیم میشوند. در گرفتگی های جزیی معمولا با روش های راحت و خانگی بازکردن لوله فاضلاب می توان اقدام به رفع گرفتگی لوله آشپزخانه مرزداران نمود.  مانند استفاده از تلمبه، فنر دستی و یا محلول لوله بازکنی. ولی گاهی گرفتگی ها آنقدر شدید هستند که با این روشهای ساده نمی توان آن ها را رفع کرد و تنها راه آن استفاده از دستگاه کمرپسور هوا و یا دستگاه فنر زنی برای لوله بازکنی مرزداران است. خرید این دستگاه های برای هر ساختمانی مقرون به صرفه نیست و همچنین استفاده از آنها معمولا نیاز به تجربه و مهارت دارد. پس حتما در این زمینه بایستی با متخصصان لوله بازکنی مرزداران تماس بگیرید تا به صورت فوری و شبانه روزی به شما خدمت رسانی کنند.

بازسازی و کاشی کاری حمام در مرزداران

مراحل لوله بازکنی و رفع گرفتکی در مرزداران

 1. لوله بازکنی مرزداران با فنر 
 2. لوله بازکنی مرزداران با دستگاه تراکم هوا
 3. دراوردن گوشی موبایل ، کیف و جواهرات از داخل چاه توالت 
 4. چاه بازکنی مرزداران 
 5. لوله کشی و نصب و تعویض لوله 
 6. تشخیص ترکیدیگی لوله با دستگاه
 7. نصب پارکت و لمینت 
 8. نصب سپتیک تانک تهران
 9. نصب و تعویض توالت فرنگی و ایرانی 
 10. نصب توالت فرنگی دیواری 
 11. نصب سیفون یا فلاش تانک
 12. نصب کاشی و گچ کاری
 13. رفع نشتی لوله آب بدون تخریب

شرکت تکسازه را بهتر بشناسید

لوله بازکنی مرزداران

شرکت تکسازه با بیش از 30 سال سابقه و فعالیت در نوسازی و بازسازی خانه های قدیمی و خدمت رسانی جهت تاسیسات ساختمان های اداری و مسکونی کلیه خدمات خود مانند لوله بازکنی و تخلیه چاه مرزداران را به صورت فوری، کاملا تضمینی و شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل به همشهریان تهرانی و حومه تهران ارائه میدهد.
تکسازه خدمات خود را طبق نرخ مصوب و تعیین شده از سوی اتحادیه قیمت گذاری می کند که میتواند خیال شما را از لحاظ قیمت و کیفیت راحت کند. 
برای ارتباز با شرکت تکسازه می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کرده تا متخصصان ما در کمترین زمان خدمات خود را به شما ارئه دهند.

۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ ۶۶۴۰۱۴۴۳ - ۸۸۵۷۰۴۱۶ - ۵۵۸۵۲۴۰۰ ۴۴۳۰۵۱۸۸ - ۴۴۰۴۲۹۱۸ - ۳۳۱۹۰۴۲۱ ۲۶۷۰۷۴۴۵ - ۰۹۱۰۹۹۹۴۶۷۹


 

لوله بازکنی و تخلیه چاه در مرزداران (ارزان و تضمینی)-44042918 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری