پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی در صادقیه-44042918-تضمینی و ارزان

تمامی ساختمان های اداری و مسکونی و سازمانی از جزییات و قسمت های مختلفی تشکیل شده اند که هر قسمت وظیفه انجام کاری را بعهده دارد. مثلا سیستم برق کشی ساختمان که از سیم ها و کنتور و ... تشکیل شده وظیفه کنترل جریان برق و نیز برق رسانی به قسمت های مختلف ساختمان را انجام میدهدد. اگر اختلالی در یکی از قسمت های هر سیستم به وجود آید سبب می شود تا کلیه اجزای سیستم از کار بیفتد و ساختمان دچار بحران  شود.
سیستم انتقال آب و فاضلاب نیز یکی دیگر از سیستم های اصلی هر ساختمان است که مسوول آب رسانی به نقاط مختلف و انتقال فاضلاب و پساب ها به چاه فاضلاب یا به سیستم انتقال فاضلاب شهری را بعهده دارد. مشکلات زیادی در این سیستم می تواند به وجود آید تا ساختمان دچار بحران شود.
منطقه صادقیه تهران یکی از مناطق قدیمی و پر ازدحام کلانشهری است که دارای ساختمان های بیشماری نیز است. در این مطلب به بررسی چگونگی لوله بازکنی در صادقیه تهران و تخلیه چاه فاضلاب صادقیه پرداخته میشود.

لوله بازکنی ارزان در صادقیه

همانطور که گفته شد یکی از معضلات جدی برای هر ساختمان گرفتگی لوله های فضلاب آن ساختمان است. گرفتگی لوله در صادقیه تهران از مشکلاتی است که گریبان هر واحد مسکونی را دیر یا زود میگیرد. ریختن تفاله های چای در لوله فاضلاب آشپزخانه، ریختن روغن های نباتی و همچنین ریختن پسماندهای غذایی مانند برنج، نشاسته و نان باعث چسبیدن این مواد به لوله ها شده و با گذشت زمان دیگر مواد به آنها جذب شده و باعث گرفتگی لوله می شود.

خدمات لوله بازکنی

 • لوله بازکنی در صادقیه تهران
 • رفع گرفتگی لوله صادقیه
 • لوله بازکنی با دستگاه فنر زنی 
 • لوله بازکنی با دستگاه کمپرس هوا
 • چاه بازکنی در محدوده صادقیه تهران

روش های لوله بازکنی در صادقیه تهران

معمولا گرفتگی های لوله به دو صورت اتفاق میفتند. گرفتگی ها به صورت جزیی و گرفتگی ها به صورت شدید. گرفتگی های جزیی معمولا در عمق کمتری از لوله اتفاق میفتند و محل گرفتگی به صورت شدید و مسدود شده نیست. در این نوع گرفتگی معمولا فاضلاب به کندی دفع می  شود و محل عبور فاضلاب به صورت کامل مسدود نشده است. در صورتی که گرفتگی جزیی باشد معمولا میتوانید توسط روش های خانگی رفع گرفتگی لوله آشپزخانه آنها را رفع کنید. این روش ها معمولا استفاده از تلمبه دستی، استفاده از فنر دستی، استفاده از محلول های لوله بازکنی و اسیدهای لوله بازکنی هستند.

لوله بازکنی صادقیه
توجه داشته باشید که هنگام کار با اسیدهای لوله بازکنی حتما از دستکش لاستیکی ، عینک محافظ و ماسک تنفسی استفاده کنید و حتما مسیر عبور هوا را باز بگذارید. لوله بازکنی صادقیه هم به صورت خانگی می تواند صدمات جدی به شما و آسیب های فراوان به لوله های شما وارد کند. چرا که این مواد و محلول ها بسیار خورنده هستند و سریعا با مواد غیر پلاستکی واکنش نشان می دهند.
اما گرفتگی های شدید به دلیل اینکه حجم مواد درون لوله هم زیاد است و هم در عمق طولانی تری از لوله اتفاق افتاده است با روشهای خانگی رفع نمی شود و حتما میبایست توسط استادکار ماهر و متخصص و توسط دستگاه های ویژه اقدام به لوله بازکنی و چاه بازکنی صادقیه کرد. چاه بازکنی توسط دستگاه هایی مانند دستگاه فنر زنی و دستگاه کمپرس هوا صورت می گیرد. خرید و نگهداری این دستگاه ها برای هر ساختمان اصلا مقرون به صرفه نیست و همچنین استفاده از آنها نیاز به مهارت و تخصص لوله بازکن دارد.

 

فنر زنی لوله در صادقیه

دستگاه فنر زنی لوله معمولا پر استفاده ترین دستگاه جهت چاه بازکنی در صادقیه است. این دستگاه شامل شده از بدنه که دارای یک موتور محرک است، فنر که درارای طول بلندی است و توسط موتور محرک در امتداد لوله می چرخد و به جلو می رود، قلاب که به سر فنر متصل است با چرخیدن به دور عوامل گرفتگی در لوله و گیر آنداختن انها سبب باز شدن لوله می  شود.

 1. ابتدا دستکش ایمنی را پوشیده تا هدایت فنر چرخنده به درون لوله سبب آسیب رساندن به دست شما نشود.
 2. سپس فنر را درون لوله قرار داده و دستگاه را روشن کنید.
 3. فنر را در امتداد لوله به جلو حرکت دهید تا به عامل گرفتگی برسید.
 4. پس از رسیدن به گرفتگی با چرخاندن و تکان دادن فنر سعی در به دام انداختن عوامل گرفتگی به قلاب کنید.
 5. عوامل گرفتگی را از لوله خارج کنید.
 6. آب را به درون لوله به جریان اندازید تا مطمئن شوید گرفتگی به طور کامل برطرف شده است..دستگاه فنر زنی لوله بازکنی در صادقیه

دستگاه کمپرس هوا برای رفع گرفتگی لوله

گاهی اوقات گرفتگی به قدری شدید است که نمی توان با دستگاه فنرزنی اقدام به رفع آن کرد. در این صورت بایستی از دستگاه کمپرس هوا یا دستگاه تراکم هوا استفاده کنید. استفاده از این دستگاه نیز دارای اصول و شرایطی است و توصیه می شود اگر تجربه کافی برای استفاده از آن را ندارید حتما توسط یک استادکار راهنمایی شوید. عملکرد این دستگاه به صورتی است که ابتدا هوا در مخزن این دستگاه به صورت کاملا فشرده در می آید. سپس هوا به یکباره درون لوله تخلیه می شود و همین فشار هوا سبب رفع گرفتگی لوله درفلکه صادقه میشود.

 • ابتدا دستکش و عینک محافظ را پوشیده تا ایمنی لاز محیا شود.
 • سپس دستگاه را روشن کنید تا هوا به کاملا درون مخزن این دستگاه فشرده شود.
 • لوله عبور هوا را به درون چاه یا لوله وارد کنید.
 • مقداری آب را به درون لوله بریزید تا لوله کامل هواگیری و مسدود شود.
 • خروجی های فرعی لوله را ببندید تا مانع فرار هوا شود.
 • اطراف لوله را توسط لاستیک های مخصوص یا دستمال کامل هواگیری کنید.
 • سپس هوای داخل مخزن را به درون لوله روان کنید تا انرژی پتانسیل تبدیل به انرژی جنبشی داخل لوله شود.
 • پس از عبور هوا کمی آب را به داخل لوله روان کنید تا مطمئن شوید لوله به طور کامل باز  شده است.

خدمات لوله بازکنی صادقیه و تهران

تخلیه چاه فاضلاب در صادقیه

از آنجا که منطقه صادقیه تهران یکی از محله های قدیمی و پر ازدحام این شهر است و بسیاری از خانه ها و ساختمان های اداری و تجازی آن همچنان از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند، بنابراین پر شدن و یا خراب شدن این چاه ها تبدیل به یکی دیگر از مشکلات مردم این منطقه خواهد بود.
چاه های فاضلاب معمولا از دهانه چاه، میله چاه و انباری تشکیل شده اند. فاضلاب ساختمان ها از لوله های خروجی به این چاه ریخته میشوند و سپس آب این فاضلاب توسط دیواره و کف و انباری چاه جذب زمین می شود و آنچه باقی می ماند پس از مدتها روی هم انباشته شده و سپس توسط تانکر لجن کش تخلیه و به مکان دیگری برده می شود.
منفذ دیواره و کف چاه ها بر اثر چربی ها و دیگر مواد به مرور زمان مسدود می شود و چاه دیگر قادر نخواهد بود تا عمل جذب آب را بخوبی انجام دهد. البته این روند به نوع خاک چاه نیز بستگی دارد. هنگامی که چاه عمل جذب را بخوبی انجام ندهد، بزودی پر شده و همین باعث بروز مشکلات زیادی می شود.

تخلیه چاه صادقیه با تانکر لجن کش

پرشدن چاه فاضلاب

پر شدن چاه فاضلاب چنین مشکلاتی را در پی خواهد داشت:

 • سر ریز شدن چاه فاضلاب 

 • خراب شدن دهانه چاه فاضلاب در صادقیه
 • ریزش چاه فاضلاب و فروریختن آن
 • فروریختن دیوار چاه
 • انتشار بوی بد و نامطبوع در فضای ساختمان
 • هجوم حشرات موذی مانند موش فاضلاب، سوسک و مارمولک
 • بروز نم و رطوبت در کف پارکینگ یا حیاط
 • جمع شدن آب در کف حمام ، توالت و سینک دستشویی و ظرفشویی

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب

هنگامی که چاه فاضلاب به دلایل مختلف فرسوده شود همان طور که گفته شد امکان بروز خطرات جانی و مالی بسیاری برای ساختمان زیاد میشود. پس بایستی در اولین فرصت اقدام به پاکسازی، تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب ساختمان کنید. اقدامات زیادی برای تعمیر و بازسازی وجود دارد ولی گاهی پیش می آید که هیج یک از اقدامات اساسی برای چاه مناسب نیست و بایستی به حفر چاه جدید در منطقه صادقیه تهران کنید که این کار را بهتر است به افراد با تجربه و مراکز معتبر بسپارید.

مراحل بازسازی چاه فاضلاب

 • پیدا کردن درب چاه فاضلاب
 • باز و بسته کردن چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه فاضلاب در صادقیه
 • دیوار تراشی ، کف تراشی و لایروبی چاه فاضلاب صادقیه
 • ایجاد انباری و انباره در کف چاه
 • کول گذاری دیواره چاه فاضلاب
 • طوقه چینی دهانه چاه

تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب در صادقیه

یکی از ملزومات فوری برای چاه فاضلابی که پر شده است این است که به سرعت اقدام به تخلیه و لایروبی چاه شود. این کار توسط لوله بازکنی تهران و بوسیله ماشین لجن کشی 200 لیتری انجام می شود. این ماشین تمامی فاضلاب داخل چاه را به داخل مخزن خود مکش می کند. پس از آن یک مقنی ماهر به درون چاه رفته و شروع به تراشیدن دیوار چاه می کند تا تمام عواملی که سبب مسدود شدن منفذ دیواره و کف چاه شده است را از آن جدا کرده و سپس از چاه خارج کند که به این عمل لاروبی چاه فاضلاب در صادقیه گفته میشود.

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب

طوقه چینی دیوار چاه فاضلاب

خاک در دهانه چاه معمولا بر اثر رطوبت هوا و بارندگی نرم تر از خاک در قسمت های دیگر چاه است که همین باعث کم شدن مقاوت خاک در دهانه چاه می شود. مقاومت کم خاک سبب ریزش و فروریختن دهانه چاه به داخل چاه می شود که همین نیز امکان خراب کردن کل چاه را خواهد داشت. به همین منظور جهت بالا بردن استقامت و مقاومت دهانه چاه آن را به صورت کاملا اصولی آجر چینی یا سیمان ریزی می کنند که به این عمل طوقه چینی گفته می شود.

کول گذاری چاه فاضلاب

دیواره چاه هم نیز بر اثر رطوبت خاک به مرور زمان استقامت خود را از دست داده و همین باعث می شود تا به درون چاه فرو ریزد و خراب شود. به همین منظور جهت بالا بردن استقامت و مقاومت دیواره چاه اقدام به نصب بلوک های بیضوی یا دایره ای سیمانی یا بتنی با فاصله در دیوار چاه می کنند که به این عمل کول گذاری می گویند.

سپتیک تانک تهران

یکی از روش های جایگزین برای چاه فاضلاب نصب سپتیک تانک تهران است که این علاوه بر دفع فاضلاب به درون این مخزن می توان عمل تصفیه آب را هم داشت. این مخزن که از دو بخش تشکیل شده است عمل نگهداری فاضلاب ر ا در یک بخش و تصفیه آب را در بخش دیگر انجام میدهد. عمل تصفیه آب توسط باکتری های بی هوازی انجام میشود و پس از مدت زمان زیادی می توان به راحتی پسماندهای فاضلابی را از آن تخلیه نمود.

شرکت تکسازه 

شرکت تکسازه با بیش از 30 سال سابقه در خدمات و تاسیسات ساختمانی مانند باز سازی و نوسازی ساختمان، لوله بازکنی و تخلیه چاه صادقیه و تهران، سپتیک تانک تهران یکی از بهترین گزینه ها برای خدمت رسانی است.

 • تکسازه با از بین بردن واسطه و دریافت سفارشات به  صورت مستقیم از مشتریان خود باعث کم شدن هزینه های خدماتی خود شده است. 
 • تمامی خدمات تکسازه بر اساس نرخ تعیین شده و مصوب اتحادیه تعیین شده است.
 • تکسازه کلیه خدمات خود را توسط استادکاران ماهر و متخصص ارائه میدهد. این خدمات بدون خرابی دیگر قسمت های ساختمان ارائه میشود.
 • تکسازه در کلیه مناطق تهران دارای شعب بسیاری است و تمامی کارکنان و استادکاران مجهز به موتورسیکلت هستند که باعث می شود خدمات در اسرع وقت به هموطنان عزیز ارائه شود.
 • کلیه خدمات تکسازه جهت جلب رضایت مشتریان عزیز به صورت فوری، شبانه روزی و کاملا تضمینی ارائه می شود که همین جای هیچ گونه شک و تردیدی را برای شما باقی نمی گذارد.

پل های ارتباطی با تکسازه

۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ ۶۶۴۰۱۴۴۳ - ۸۸۵۷۰۴۱۶ - ۵۵۸۵۲۴۰۰ ۴۴۳۰۵۱۸۸ - ۴۴۰۴۲۹۱۸ - ۳۳۱۹۰۴۲۱ ۲۶۷۰۷۴۴۵ - ۰۹۱۰۹۹۹۴۶۷۹

لوله بازکنی در صادقیه-44042918-تضمینی و ارزان لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری