پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهرزیبا (ارزان و تضمینی)-44042918

شهرزیبا یکی از محله های شهر تهران است که در شمال غرب این شهر واقع شده است. این محله به دلیل ساخت وسازهای انبوهی که شده است از جمله محله های پرجمعیت تهران است. ساختنمان های ادارای، مسکونی و تجاری این محدوده همچنان به سیستم انتقال فاضلاب شهری متصل نشده است و همچنان از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند.
همچنین لوله های فاضلاب این ساختمان ها به دلیل فرسودگی و گرفتگی نیاز به تعویض و لوله بازکنی پیدا می کنند که این روند نیز نیاز به لوله بازکنی شهرزیبا و متخصصان تخلیه چاه فاضلاب شهرزیبا میشود.

نحوه کارکردن دستگاه فنر زنی لوله بازکنی

تخلیه چاه فاضلاب شهرزیبا

همانطور که گفته شد ساختمان های منطقه شهرزیبا به دلیل عدم استفاده از سیستم انتقال فاضلاب از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند. چاه های فاضلاب از قدیمی ترین شیوه های دفع فاضلاب هستند که سالها در ایران از این شیوه استفاده می کنند. چاه های فاضلاب گزینه خوبی برای دفع فاضلاب به حساب نمی آیند ولی نسبت به شیوه های سنتی دیگر بهتر هستند.
از معایبی که چاه های فاضلاب معمولا دارند می توان به پرشدن چاه ها، نیاز به تخلیه چاه فاضلاب شهرزیبا، امکان فروریختن و خراب شدن دهانه چاه، عدم جذب آب و نیاز به لایروبی چاه فاضلاب شهرزیبا می توان اشاره کرد.

تانکر لجنکش 12 هزار لیتری

تعمیر و حفر چاه فاضلاب در شهر زیبا

برای تعمیر و بازسازی چاه های فاضلاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تخلیه چاه در شهرزیبا

مشکلاتی که چاه هنگام پر شدن ایجاد می کند:

هنگامی که یک چاه فاضلاب به دلیل عدم جذب خوب آب پر میشود مشکلات زیادی را برای اهالی ساختمان ایجاد می کند که مهمترین و رایج ترین این مشکلات عبارتند از:

  1. سرریز شدن چاه فاضلاب
  2. ایجاد بوی نم و رطوبت در ساختمان
  3. انتشار بوی بد فاضلاب در پارکینگ و طبقات
  4. هجوم حشرات و جانواران موذی مانند سوسک خانگی، موش فاضلاب و مارمولک در ساختمان
  5. فروریختن چاه

بازسازی چاه فاضلاب

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در شهرزیبا

لوله های آب و فاضلاب در ساختمان ها نقش حیاتی برای هر منطقه مسکونی را ایفا میکنند. معمولا لوله های آب و فاضلاب از انواع مختلفی مانند فلزی و پلاستیکی و سیمانی تهیه می شوند که هر کدام به صورت توکار و روکار در ساختمان جایگذاری می شوند. لوله های توکار هنگامی که دچار نشتی و ترکیدگی می شوند به راحتی قابل تشخیص نیستند که بایستی محل نشتی توسط دستگاه تشخیص داده شود. 
گرفتگی لوله ها نیز یکی دیگر از مشکلات هر ساختمان است. معمولا گرفتگی های لوله ها به دو صورت اتفاق میفتد. گرفتگی های جزیی و گرفتگی های شدید. گرفتگی های جزیی به دلیل گیر کردن تفاله های چای و روغن و مو و دیگر اجرام اتفاق میفتند که با روش های خانگی رفع گرفتگی لوله می توانید این مشکل را حل کنید. این روش ها معمولا استفاده از وسایلی مانند تلمبه دستی، فنر دستی و محلول لوله بازکنی هستند. اما گرفتگی های شدید که معمولا در عمق بیشتری از لوله اتفاق میفتند با این روش ها رفع نمی شود که در این زمان بایستی از دستگاه فنرزنی لوله بازکنی و یا دستگاه کمپرس هوا استفاده کرد. استفاده از این دستگاه ها نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد و البته خرید این دستگاه ها برای هر خانه یا ساختمانی مقرون به صرفه به نظر نمی رسد.

تلمه لوله بازکنی

روش های چاه بازکنی و لوله بازکنی شهر زیبا

همانطور که گفته شد گرفتگی های شدید را نمی توان با روش های ساده رفع کرد. برای بازکردن لوله ها از دستگاه های مختلفی استفاده می کنند که رایج ترین آن ها دستگاه فنرزنی و دستگاه کمپرس هوا است. دستگاه فنر زنی دارای یک فنر بلند است که دستگاه با چرخاندن این فنر در امتداد لوله و توسط قلاب سر آن اقدام به لوله بازکنی در منطقه شهرزیبا می کند. همچنین دستگاه کمپرس هوا با فشار ناگهانی هوا به داخل لوله سبب می شود که گرفتگی ها از لوله خروج فاضلاب به داخل چاه فاضلاب روانه شوند.

لوله بازکنی شهر زیبا

خدمات لوله بازکنی و تاسیسات شهرزیبا

شرکت تکسازه

شرکت تکسازه با بیش از 30 سال سابقه خدمات تاسیساتی، لوله بازکنی و تخلیه چاه ساختمان های تهران خدمات خود را به صورت کاملا تضمینی و شبانه روزی ارائه می دهد.
خدمات بازسازی منزل ، تخلیه چاه و لایروبی چاه در شهرزیبا، تعویض و نصب لوله آب و فاضلاب شهرزیبا و دیگر خدمات خود را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه در کمترین زمان و بهترین کیفیت ارائه می کند.

پل های ارتباطی با تکسازه

شما می توانید با شماره تلفن های زیر به صورت فوری از خدمات تکسازه بهره مند شوید.

۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ ۶۶۴۰۱۴۴۳ - ۸۸۵۷۰۴۱۶ - ۵۵۸۵۲۴۰۰ ۴۴۳۰۵۱۸۸ - ۴۴۰۴۲۹۱۸ - ۳۳۱۹۰۴۲۱ ۲۶۷۰۷۴۴۵ - ۰۹۱۰۹۹۹۴۶۷۹
 


 

لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهرزیبا (ارزان و تضمینی)-44042918 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری