پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهران (ارزان و تضمینی)-44042918

یکی از دلایل پرشدن چاه های فاضلاب هر ساختمانی عدم رسیدگی و تعمیرات بموقع این چاه ها است. چاه های فاضلاب از جمله ملزومات هر ساختمانی بوده که از سالیان دراز به عنوان محلی برای دفع فاضلاب از آن استفاده شده است. با پیشرفت مهندسی و طراحی سیستم انتقال فاضلاب شهری کمتر از این چاه ها برای دفع فاضلاب استفاده می شود. ولی همچنان بسیاری از نقاط ایران مخصوص شهر تهران از این سیستم برای دفع فاضلاب استفاده نمی شود و به جان از چاه فاضلاب جذبی برای این منظور استفاده می کنند. منطقه شهران تهران هم نیز از این قاعده مستثنی نیست و ساختمان های این محدوده هراز چند گاهی نیاز به تخلیه چاه شهران تهران نیز پیدا میکنند. همچنین لوله های آب و فاضلاب نیز به دلیل گرفتگی های جزیی و شدید نیازمند لوله بازکنی تهران و یا لوله بازکنی شهران پیدا می کنند.

چاه فاضلاب جذبی در شهران

لوله های آب و فاضلاب نقش حیاتی برای هر ساختمان ایفا می کنند. گرفتگی لوله آب و فاضلاب نیز از جمله معضلاتی است که برای هر ساختمان به وجود می آید. گرفتگی ها معمولا بر اثر گیرکردن وسایلی مانند گوشی مایل، طلا و جواهرات و دیگر جامدات و یا بر اثر انباشته شدن و یا گیر کردن مواد غذایی اتفاق میفتند. گاهی گرفتگی های لوله به صورت کاملا جزیی است که با یک سری روشهای خانگی باز کردن لوله مانند استفاده از انواع مایعات لوله بازکن در شهران، چنته و یا فنر دستی و تلمبه رفع می شوند. اما گرفتگی های شدید که معمولا در عمق زیادی از لوله نیز اتفاق میفتند با روش های ساده رفع نمی شود و نیاز به دستگاه لوله بازکنی فنر یا کمپرس هوا آن هم توسط متخصصین با تجربه رفع می شوند. خرید این دستگاه ها برای ساختمان اصلا مقرون به صرفه نیست پس بهترین راه برای لوله بازکنی و تخلیه چاه شهران استفاده از متخصصین مجرب و کارکشته است.

دستگاه لوله بازکنی فنر شهران

نمونه از یک دستگاه لوله بازکنی بافنر

تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب در شهران

چاه های فاضلاب جذبی محلی برای دفع فاضلاب هر ساختمان است. در کف این چاه ها معمولا از هر طرف حدود 2 متر حفر میکنند تا محلی برای ذخیره فاضلاب ها ایجاد شود. فاضلاب در انباره چاه ذخیره شده و آب فاضلاب توسط زمین جذب میشود.
به مرور زمان چاه فاضلاب پر شده و نیاز به تخلیه و لایروبی چاه ایجاد می شود. گاهی منفذهای کف و دیوار نیز توسط چربی ها مسدود می شود و چاه خیلی زودتر از موعد مقرر پر میشود. برای همین ضمن تخلیه چاه نیز بایستی لایروبی چاه هم انجام شود تا جذب آب به راحتی انجام شود. 
پر شدن چاه فاضلاب شهران منجر به خساراتی مانند سرریز شدن چاه، هجوم حشراتی مانند موش و سوسک به داخل ساختمان، انتشار بوی بد و نامطبوع در فضای خانه، خراب شدن دهانه چاه و در نهایت فروریختن چاه می شود.

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب

همان طور که گفته شد چاه های فاضلاب به دلایل مختلفی امکان خرابی و ریزش پیدا می کنند که بلافاصله بایستی توسط کارشناسان تعمیر و بازسازی شوند. مراحل تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب شهران عبارتند از:

 • تخلیه کامل چاه فاضلاب جذبی شهران با تانکر بزرگ مکش
 • لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب شهران
 • کول گذاری 
 • طوقه چینی
 • حفر چاه جدید در صورت لزوم
 • ساخت انباره چاه
 • بازسازی چاه در اثر ریزشتخلیه چاه شهران با تانکر مکشتخلیه چاه شهران با تانکر مکش

لوله بازکنی شهران تهران

همانطور که گفته لوله های آب و فاضلاب از اجزای اصلی و حیاتی یک ساختمان به شمار می روند که گاهی بر اثر نشتی یا ترکیدگی نیاز به تعویض و یا تعمیر پیدا می کنند که چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله باید با دستگاه انجام شود.
گرفتگی های لوله نیز اگر با روش های مرسوم رفع نشدند باستی با دستگاه فنرزنی لوله  و یا دستگاه کمپرسور هوا باز شوند.
برای رفع گرفتگی  لوله و یا لوله بازکنی در شهران بایستی از شرکت های معتبر و با تجربه در این زمینه استفاده کنید تا آسیبی به لوله وارد نشوند.

کول گذاری در چاه فاضلاب

کول گذاری در چاه فاضلاب

یکی از مهمترین عوامل گرفتگی لوله ها چربی ها هستند. هنگامی که چربی هایی نظیر روغن نباتی به داخل لوله فاضلاب ریخته می شود ، داخل لوله سرد شده و منجمد میشود و به جداره لوله و یا محل اتصالات و یا زانویی می چسبد. دیگر موادغذایی مانند برنج ، مو و حتی تفاله چایی پس از برخورد به چربی ها می چسبند و روی هم انباشته شده و موجب گرفتگی های لوله میشود. کارشناسان با هدایت فنر الماسه به داخل لوله این گرفتگی ها را رفع می کنند.

روش های رفع گرفتگی لوله

 1. استفاده از مایع های لوله بازکنی
 2. استفاده از چنته و اسیدهای لوله بازکنی 
 3. استفاده از دستگاه کمپرس هوا
 4. استفاده از دستگاه فنرزنی
 5. استفاده از فنر دستی
 6. تلمبه

دستگاه فنر لوله بازکنی

دستگاه فنر لوله بازکنی

برای لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهران چه کنیم ؟

هنگام گرفتن لوله آشپزخانه، حمام یا توالت در اولین فرصت با کارشناسان مجرب تماس حاصل فرمایید. شرکت تکسازه با بیش از 30 سال سابقه در خدمات رسانی به مردم عزیز تهرانی و حومه تهران خدماتی چون لوله بازکنی شهران، تخلیه و لایروبی شهران تهران، لوله بازکنی تهران و حومه تهران، نوسازی و بازسازی منزل و ساختمان های قدیمی، نصب کاشی و سرامیک ، نصب و تعویض توالت ایرانی و فرنگی ، نصب پارکت ، نصب توالت فرنگی دیواری، نصب فلاش تانک ، سپتیک تانک تهران ، نصب پکیج دیواری ، از بین بردن کپک روی دیوار، گچ کاری ساختمان و غیره را ارائه می دهد.
شرکت تکسازه کلیه خدمات خود را به صورت فوری و تضمینی و طبق نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه اصناف و مشاغل ارائه می دهد. 
شرکت تکسازه با بهره گیری از شعب مختلف خود در نقاط مختلف تهران خدمات خود را توسط موتورسوار اعزام می کند که همین منجر به خدمات فوری به نقاط محتلف تهران میشود.

 

لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهران (ارزان و تضمینی)-44042918 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری