پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه سیدخندان-۸۸۶۱۱۵۶۷-فوری و تضمینی

محله سیدخندان از قدیمی ترین محله های شهر تهران است. قدمت این محله به سالیان بسیار دور میرسد. این محله زمانی کاملا بیابانی خشک بوده به طوری که اگر رو به شمال می ایستادید کوهای شمیران را به راحتی میدید. این محله به دست شخص سیدی بنام سید جعفر شاه صاحب آباد شد. او بدلیل عطوفت و مهربانی و غریب نوازی که داشت به سیدخندان معروف بود که بعدها پس از مرگش این نام همچنان روی این محله باقی ماند.
از مشکلات اصلی هر محله قدیمی نیاز به خدمات ساختمانی آن است. لوله بازکنی و تخلیه چاه در سیدخندان از جمله خدماتی هستند که معمولا ساکنین این محله به آن نیاز دارند. خانه های قدیمی معمولا از سیستم انتقال فاضلاب شهری جهت دفع فاضلاب خود استفاده نمی کنند و به جای آن از چاه فاضلاب استفاده می کنند. چاه های فاضلاب بعد از مدت زمانی پر میشود که این خود مشکلات زیادی را بدنبال خواهد داشت. پس ساختمان های این منطقه نیاز به خدمات تخلیه چاه سیدخندان نیز خواهند داشت. در ادامه ضمن توضیح هر یک از موارد یاد شده،  نحوه برخورد و حل اینگونه مشکلات را نیز عنوان خواهیم کرد. پس همچنان با ما همراه باشید.

نصب و تعویض لوله سیدخندان تهران

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در سیدخندان

همان طور که گفته شد ساختمان ها مسکونی و اداری قدیمی معمولا مشکلات متعددی دارند. یکی از آن مشکلات پوسیدگی و فرسودگی لوله های آب و فاضلاب آن ها است که اغلب دچار نشتی، ترکیدگی و گرفتگی می شوند. گرفتگی های لوله های آب و فاضلاب دو دسته هستند. گرفتگی جزیی و گرفتگی شدید. گرفتگی های جزئی معمولا با روش های خانگی بر طرف میشوند. پیشنهاد میکنم مقاله 7 روش آسان برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه را حتما مطالعه کنید. معمولا استفاده از چنته، تلمبه و دیگر مواد می توان این گرفتگی ها را برطرف نمود. اما گرفتگی های شدید به این راحتی ها باز نمی شوند و بایستی با دستگاه فنر یا پمپ هوا باز شوند. برای آشنایی با این دستگاه پیشنهاد می کنم مقاله دستگاه لوله بازکنی با فنر چیست و چه ویژگی هایی دارد را بخوانید. خرید و نگه داری این دستگاه ها برای هر ساختمانی مقرون به صرفه نیست و البته استفاده از این دستگاه ها نیاز به مهارت و تجربه دارد زیرا استفاده نادرست از این دستگاه ها می تواند هم به خود دستگاه و هم به لوله ها آسیب وارد کند.

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران سیدخندان

هنگام گرفتگی لوله چه کنیم؟

هنگام گرفتگی لوله که معمولا باعث جمع شدن آب و فاضلاب در کف حمام، توالت یا سینک ظرفشویی و دستشویی می شود کافیست ابتدا شیرهای آب را کامل بسته و سپس اقدام به رفع گرفتگی کنید. اگر شیوه های معمولی کارساز نبود آنگاه بایستی با یک شرکت معتبر خدمات ساختمانی تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان اقدام به رفع گرفتگی لوله ها کنند.
برای بهره مندی از خدمات لوله بازکنی در سیدخندان تهران به صورت شبانه روزی و فوری با شماره تلفن های ۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ تماس حاصل فرمایید.

تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب

برخی از خدمات شرکت تکسازه

تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلاب سیدخندان

در مقدمه این مقاله بیان کردیم که اکثر ساختمان های سیدخندان و حومه از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند. چاه های فاضلاب معمولا چاه های فاضلاب جذبی هستند. یعنی آب فاضلاب انباشته شده را به داخل زمین جذب می کنند و باقیمانده پس از سال ها روی هم انباشته شده و بایستی تخلیه شود.
دیواره چاه های فاضلاب پس از مدتی جرم و چربی را به خود گرفته و این چربی ها باعث مسدود شدن دیواره چاه می شود که همین باعث می شود چاه جذب آب را به خوبی انجام ندهد که همین نیز دلیل اصلی پرشدن چاه فاصلاب است.
پر شدن چاه فاضلاب مشکلات زیادی را دربر دارد که از مهمترین آن ها می توان به انتشار بوی بد و نابطبوع در فضای ساختمان، سرریز شدن چاه فاضلاب و خراب شدن دهانه چاه  و در نهایت حجوم حشرات موذی به داخل خانه ها و محل کار اشاره کرد.

نصب و تعویض انواع لوله آب و فاضلاب در سیدخندان

پیشنهاد می کنم مقالات تکنیک های از بین بردن بوی نم و رطوبت در خانه های قدیمی و 8 روش علمی برای خلاص شدن از شر سوسک های خانگی را مطالعه کنید.

برای تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب سیدخندان چه کنیم؟

هنگامی که احساس کردید در ساختمان بوی بد فاضلاب و یا بوی نم منتشر شده و یا هر گونه نشانه از موارد ذکر  شده در بالا را مشاهده کردید فورا بایستی جهت تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب سیدخندان خود اقدام کنید. 
جهت بهره مندی از خدمات تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلاب در سیدخندان  به صورت شبانه روزی و فوری با شماره تلفن های ۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ تماس حاصل فرمایید.

خدمات تخلیه چاه فاضلاب سیدخندان

  1. تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب و چاه آب
  2. کول گذاری چاه فاضلاب و چاه آب
  3. طوقه چینی چاه فاضلاب
  4. تخلیه و لایروبی چاه سیدخندان
  5. تشخیص و باز و بسته کردن درب چاه

چرا شرکت تکسازه

  1. تکسازه با بیش از 30 سال سابقه و تجربه در امر خدمات ساختمانی نظیر نوسازی و بازسازی منزل، رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی، تعویض و نصب لوله آب و فاضلاب، تعویض و نصب تولت ایرانی و فرنگی، تعویض انواع شیرآلات، نصب کاشی و سرامیک، نصب پارکت، حفر و بازسازی چاه فاضلاب و آب، تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب، حفر چاه سپتیک و تمامی خدمات مربوط به ساختمان گزینه بسیار خوبی برای ارائه خدمات خود به مشتریان تهرانی و حومه تهران است.
  2. استفاده از تجهیزات مرغوب و مدرن و همچینین بهره مندی از دانش و تجربه لازم جهت استفاده از این تجهیزات و عدم وارد کردن صدمه به لوله و دیگر اجزای ساختمان
  3. تعیین نرخ قیمت بر اساس مصوبه اتحادیه و همچنین ارائه تخفیف به مشتریان دائمی و نیز ارائه خدمات بدون واسطه که خود نیز باعث مقرون به صرفه بودن استفاده از خدمات این شرکت است.

لوله بازکنی و تخلیه چاه سیدخندان-۸۸۶۱۱۵۶۷-فوری و تضمینی لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری