پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در ستارخان (ارزان و تضمینی)-44042918

محله ستارخان تهران که در قدیم با نام محله تاج  شناخته میشد از جمله محله های مهم و پر جمعیت در غرب تهران است و دارای ساختمان های ادارای، تجاری و مسکونی بسیاری نیز است.
متاسفانه اکثر ساختمان های این محله هنوز به سیستم انتقال فاضلاب  شهری متصل نشده اند و همچنان از چاه فاضلاب جذبی برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند که همین باعث میشود تا نیاز به تخلیه چاه ستارخان و همچنین خدمات لوله بازکنی تهران و لوله بازکنی ستارخان بسیار وجود دارد.

حفر چاه جذبی فاضلاب در ستارخان تهران
حفر چاه فاضلاب در ستارخان

چاه های فاضلاب ستارخان معمولا پس از مدتی نیاز به تخلیه ، لایروبی و حتی بازسازی و تعمیر پیدا می کنند و اگر در این مورد کوتاهی صورت گیرد، چاه فاضلاب پر شده و مشکلات بسیاری را برای اهالی ساختمان ایجاد می کند.
همچنین لوله های آب و فاضلاب که از مهمترین اجزای یک ساختمان هستند نیز گاهی دچار فرسودگی و نشتی می شوند و پیدا کردن محل ترکیدگی لوله بدون دستگاه های پیشرفته و متخصصان مجرب امکان پذیر نیست. حتی اگر محل خرابی لوله پیدا شود بایستی یک متخصص بتواند با کمترین خرابی و آسیب به دیوار ، سقف یا کف ساختمان اقدام به تعمیر و تعویض لوله فرسوده کند.

لوله بازکنی با فنر در ستارخان
لوله بازکنی با فنر در خیابان ستارخان تهران

گرفتگی لوله نیز از دیگر مشکلات یک خانه است که معمولا هر ساختمانی گرفتار آن می شود. این گرفتگی ها به صورت های مخلف می تواند اتفاق بیافند. گاهی اشیایی مانند سنگ ها ویا فلزات، گوشی ها موبای و حتی کیف پول به داخل چاه توالت افتاده و درآوردن آن نیز همیشه کار مشکلی است. حتی گاهی لوله های دفع فاضلاب مانند آشپزخانه، حمام و توالت بر اثر جرم گرفتگی دچار گرفتگی می شوند که نیاز به لوله بازکنی ستارخان پیدا می شود. گرفتگی های جزیی معمولا با روش های خانگی برای لوله بازکنی رفع میشود. این روش ها معمولا استفاده از تلمبه، مایع لوله بازکنی ، اسیدهای لوله بازکنی، چنته و فنر دستی هستند که افراد با رعایت موارد ایمنی می توانند از این موارد برای رفع گرفتگی لوله استفاده کنند. اما در بیشتر اوقات این گرفتگی ها شدید هستند و با روشهای ساده رفع نمی شوند چرا که هم جرم های داخل لوله بسیار زیاد هستند و هم در عمق طولانی از لوله انباشته شده اند. در این موارد بایستی از دستگاه های مدرن مانند دستگاه لوله بازکنی با فنر و دستگاه کمپرسور هوا جهت باز کردن لوله استفاده کرد. خرید و تهیه این دستگاه ها برای هر ساختامن مقرون به صرفه نیست و همچنین استفاده از این دستگاه بایستی توسط کارشنان مجرب لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان صورت پذیرد تا به لوله های آسیب وارد نشود.

تانکر مکش فاضلاب در خیابان ستارخان

تخلیه چاه فاضلاب با تانکر مکش در محله ستارخان

تخیله چاه فاضلاب ستار خان

همانطور که گفته شد اکثر ساختمان های محله ستارخان تهران از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب های خود استفاده می کنند. منفذهای دیوار و کف این چاه ها پس از مدتی استفاده و به مرور زمان توسط چربی ها مسدود شده و عمل جذب آب  را به خوبی انجام نمی دهند که همین سبب پرشدن چاه فاضلاب میشود. پرشدن چاه فاضلاب مشکلات بسیار جدی را برای اهالی ساختمان ایجاد می کند که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم.

طوقه چینی چاه فاضلاب در محله ستارخان

طوقه چینی چاه فاضلاب در خیابان ستارخان تهران

 • سرریز شدن چاه فاضلاب
 • خراب شدن چاه فاضلاب
 • انتشار بوی بد و نامطبوع در فضای ساختمان
 • هجوم حشرات موذی مانند سوسک و موش به داخل ساختمان
 • خراب  شدن طوقه چاه
 • ایجاد نم و طوبت در دیوار و کف ساختمان
 • پس زدن آب از دهانه چاه توالت، حمام و سینک ظرفشویی
 • ایجاد صدای آب در طبقه های پایین ساختمان

این مطالب می توانند برای شما جالب باشند:

 1. 6 روش طبیعی و موثر برای از بین بردن عنکبوت های خانگی
 2. 7 روش خانگی برای فراری دادن مارمولک از خانه
 3. تکنیک های کاربردی برای از بین بردن موش فاضلاب در خانه
 4. 8 روش علمی برای خلاص شدن از شر سوسک های خانگی
 5. 3 روش از بین بردن حشره یا شپشک برنج
 6. علت وجود پروانه های کوچک در خانه
   

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب

هنگامی که چاه فاضلاب به موقع تعمیر، لایروبی و تخلیه نشود باعث فرسودگی چاه فاضلاب در ستارخان شده و نیاز به تعمیر و بازسای چاه احساس می شود.

لایروبی چاه فاضلاب در ستارخان تهران

دیوار تراشی و لایروبی چاه فاضلاب ستارخان

خدمات تعمیر چاه فاضلاب در ستارخان

 1. تعمیر و بازسازی دهانه و دیوار و انبار چاه فاضلاب
 2. تخلیه کامل چاه فاضلاب توسط تانکر مکش پرقدرت
 3. ساخت انباره برای چاه های فاضلاب
 4. کف تراشی و دیوار تراشی چاه
 5. لایروبی چاه
 6. طوقه چینی برای دهانه چاه فاضلاب
 7. کول گذاری چاه فاضلاب

لایروبی چاه فاضلاب در ستارخان

پس از اینکه چاه فاضلاب به صورت کامل تخلیه شد نیاز به لایروبی چاه یعنی کف تراشی و دیوار تراشی چاه فرا میرسد. منفذ دیوار چاه فاضلاب پس از سالها توسط چربی ها مسدود می شود و همین باعث میشود تا عمل جذب آب به راحتی انجام نشود. متخصصان با تجربه پس از تخلیه چاه فاضلاب ستارخان توسط تجهیزات مدرن به داخل چاه رفته و اقدام به تراشیدن دیوار، کف و انبار چاه جذبی میکنند. سپس کول های سیمانی که از قبل آماده شده است را با مهارت خاص در داخل چاه می چینند تا استقامت چاه بالا رفته و دیگر رسوب نگیرد و فرو نریزد.
خاک دهانه چاه معمولا نرم تر از خاک دیگر قسمت های چاه است و به همین خاطر احتمال خرابی و فروریختن آن بسیار زیاد تر است. پس توسط آجر بایستی دهانه چاه محکم شود که به اصطلاح به آن طوقه چینی نیز می گویند.

لوله بازکنی ستارخان فوری و شبانه روزی

از دیگر مشکلات هر ساختمان در این محله گرفتگی لوله های آب و فاضلاب است که اگر این گرفتگی ها شدید باشند نیاز به لوله بازکنی ستارخان به شدت احساس می شود.

بطرف کردن ترکیدگی آب

نتیجه گیری

برای جلوگیری از فرسودگی هر ساختمانی بایستی از فرسودگی اجزای ساختمان مانند لوله ها، چاه ها و دیگر اجزا جلوگیری کرد.

 • شرکت تکسازه با 30 سال تجربه در بازسازی و نوسازی منازل خدماتی چون لوله بازکنی ، تخلیه ولایروبی چاه، نصب سپتیک تانک، نصب پارکت و سرامیک، تعویض شیرآلات، تعویض لوله و نصب لوله های آب را به صورت کاملا تضمینی ارائه می دهد.
 • خدمات شرکت تکسازه به صورت تضمینی و شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل در کلیه مناطق تهران و حومه تهران ارائه میشود.
 • نرخ قیمت این شرکت طبق نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. پس جای هیچ نگرانی را برای شما عزیزان باقی نمی گذارد.
 • برای تماس 24 ساعته با این شرکت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ ۶۶۴۰۱۴۴۳ - ۸۸۵۷۰۴۱۶ - ۵۵۸۵۲۴۰۰ ۴۴۳۰۵۱۸۸ - ۴۴۰۴۲۹۱۸ - ۳۳۱۹۰۴۲۱ ۲۶۷۰۷۴۴۵ - ۰۹۱۰۹۹۹۴۶۷۹

لوله بازکنی و تخلیه چاه در ستارخان (ارزان و تضمینی)-44042918 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری