پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در جنت آباد (ارزان و تضمینی)-44042918

محله جنت آباد یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین محله های شهر تهران است. این محله به دلیل جمعیت زیادی که دارد، دارای ساختمان های بسیار زیادی است. معمولا همه ساختمان ها مخصوصا ساختمان هایی که به سیستم انتقال فاضلاب شهری متصل نیستند دارای مشکلات متعددی نیز هستند. این مشکلات معمولا بایستی توسط اشخاص مجرب و مطمئن برطرف گردند تا با کمترین هزینه، کمترین خرابی بهترین بازدهی را داشته باشد. مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله آب و فاضلاب، نوسازی و بازسازی منزل، تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب، حفر چاه فاضلاب جذبی ، گچ کاری و سیمان کاری؛ نصب پارکت و لمینت، تعویض و نصب توالت های فرنگی و ایرانی، نصب توالت های فرنگی دیواری، نصب پکیج دیواری، تعویض و نصب لوله آب و فاضلاب و غیره هستند. 
ساختمان هایی که معمولا قدیمی هستند و یا از چاه فاضلاب جذبی برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند معمولا پس از چند سال نیاز به تخلیه چاه فاضلاب جنت آباد پیدا می کنند. زیرا دیواره این چاه ها پس از مدتی به دلایل مختلف مسدود می شود و عمل جذب آب را به خوبی انجام نمی دهد.
گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه و حمام و توالت نیز یکی ذیگر از معظلات هر ساختمان است که گاهی این گرفتگی ها به قدری شدید است که نیاز به لوله بازکنی جنت آباد فوری پیدا می شود. البته گرفتگی های جزیی با روش های رفع گرفتگی خانگی بر طرف می شود. مثلا با ساختن محلول لوله بازکنی و یا استفاده از فنر دستی و تلمبه گاهی کار ساز است. اما گرفتگی های شدید بایستی فقط با دستگاه های مخصوص مانند دستگاه فنرزنی لوله بازکنی و یا دستگاه تراکم هوا آن هم توسط کارشناسان مجرب و کارکشته انجام شود.

تخلیه چاه فاضلاب در جنت آباد

همان طور که در مقدمه این مقاله گفته شد منفذ دیوار و انباری چاه های فاضلاب پس از مدتی توسط چربی ها و دیگر مواد مسدود می  شود که همین باعث پر شدن چاه فاضلاب می شود که در این صورت بایستی توسط متخصصان تخلیه کامل شود. پر شدن چاه فاضلاب معمولا پیامدهای ناگواری برای ساختمان به همراه دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

پرشدن چاه فاضلاب چه پیامدهایی دارد

 • سرریز شدن چاه فاضلاب
 • خراب شدن چاه فاضلاب و فروریختن آن
 • انتشار بوی بد و نابطبوع در فضای ساختمان
 • ایجاد بوی نم و رطوب در طبقه همکف یا پارکینگ
 • خراب شدن دهانه چاه فاضلاب جنت آباد تهران
 • هجوم حشرات موذی مانند موش و سوسک به واحدها
 • عدم دفع فاضلاب حمام ، توالت و آشپزخانه

خدمات شرکت تکسازه برای چاه فاضلاب

شرکت تکسازه با 30 سال سابقه تاسیسات ساختمان خدمات مختلفی برای هموطنان تهرانی و حومه تهران ارائه می دهد که این خدمات به صورت فوری و شبانه روزی ارائه می شود. برخی از این خدمات عبارتند از:

 1. تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب با کمترین خرابی از دهانه چاه
 2. کشف چاه فاضلاب و بازسازی درب چاه 
 3. دیوار تراشی و کف تراشی چاه توسط مقنی های مجرب
 4. تخلیه چاه با تانکر مکش قدرتمند
 5. طوقه چینی و  بازسازی و تعمیر کامل چاه فاضلاب
 6. کول گذاری دیوار چاه جهت بالا بردن مقاومت برای جلوگیری از فروریختن چاه
 7. کفتراشی و تهزنی و تراش دیواره انباری

برخی از مناطقی مرتبط با این محدود

لوله بازکنی در جنت آباد تهران

لوله های فاضلاب معمولا به دلایل زیادی دچار گرفتگی میشود که گاهی این گرفتگی ها به قدری شدید و در عمق زیادی از لوله اتفاق میفتد که با روش های ساده رفع نمی گردد. تهیه و نگه داری تجهیزاتی چون دستگاه فنر زنی و تراکم هوا برای هیچ ساختمانی مقرون به صرفه نیست و در ضمن استفاده از این تجهیزات نیاز به متخصصان مجرب و ماهر دارد تا بتوانند بدون آسیب رساندن به اشخاص و حتی ساختمان و لوله ها اقدام به رفع گرفتگی لوله ها کنند.
دستگاه فنر زنی با نوک الماسه یکی از بهترین دستگاه هایی است که فنر را به عمق طولانی از لوله فرستاده و کلیه اجرم و جامداتی که سبب گرفتگی لوله شده است را بیرون می کشد. چربی ها اصلی ترین عامل گرفتگی لوله ها هستند که پس ورود به داخل لوله سرد و جامد شده و دیگر مواد غذایی و اجرام را به خود جذب کرده و با انباشته شدن آن ها سبب گرفتگی لوله می شوند.

خدمات لوله بازکنی جنت آباد

 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله به صورت فوری
 • استفاده از دستگاه فنرزنی لوله
 • استفاده از دستگاه تراکم هوا یا کمپرس هوا
 • استفاده از محلول و اسیدهای لوله بازکنی 
 • تعویض و نصب لوله آب
 • نصب و تعویض توالت ایرانی و فرنگی
 • نصب توالت فرنگی دیواری
 • نصب سیفون یا فلاش تانک
 • نصب سپتیک تانک تهران
 • درآوردن گوشی موبایل ، دسته کلید ، طلا و جواهرات از چاه توالت
 • نصب شیرآلات 

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب

چاه های فاضلاب پس از چند سال دچار فرسودگی و جرم گرفتگی می شوند که همین باعث می شود تا چاه فاضلاب زودتر از موعد معمول پر شده و یا بر اثر فرسایش خراب شده و یا فروبریزد.
پس حتما برای جلوگیری از این مشکل بایستی اقدامات لازم جهت تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب خود را بعمل آورید. برای این کار شما نیاز به یک متخصص ماهر و با تجربه دارید. مراحل تعمیر و باز سازی چاه فاضلاب به این صورت است که ابتدا با دستگاه مخصوص محل دقیق چاه را کشف و سپس درب ورودی چاه را باز می کنند. پس از آن بایستی اقدام به تخلیه چاه کرده که این کار هم بایستی با تانکرهایی با مخزن ظریفت بالا و دستگاه مکش بسیار قوی انجام شود تا کاملا فاضلاب داخل چاه تخلیه شود. سپس یک مقنی ماهر باییستی اقدام به لایروبی و دیوارتراشی چاه کند تا چاه بتواند مجدد آب را جذب کند . پس از دیوار تراشی و کف تراشی نوبت به انباری چاه می رسد. چاه های قدیمی معمولا دارای انباری نیستد و در صورتی که چاه فاقد انباری بود بایستی برای چاه انباری جدید حفر شود و در صورتی که چاه دارای انباری بود بایستی دیواره آن تراش داده شود. پس از آن نوبت به کول گذاری چاه می  رسد که بایستی با دقت در قسمت میله چاه کول های سیمانی یا بتنی با دقت جایگذاری شوند تا مقاوت دیوار بالا رفته و از فروریختن آن جلوگیری  شود. در نهایت نوبت به طوقه چینی میرسد. معمولا خاک دهانه چاه نرم تر از قسمت های پایینی است و حتمال خرابی و فروریختن دهانه چاه به مراتب بیشتر از سایر قسمت ها است. پس دهانه چاه باید آجرچینی شود تا مقاوت آن بالاتر رود که به این عملیات طوقه چینی گفته میشود.

شرکت تکسازه

شرکت تکسازه با بیش از 30 سال سابقه در امر لوله بازکنی و چاه بازکنی، تخلیه و لایروبی چاه، تعمیر و حفر چاه جدید خدمات خود را به صورت تضمینی و با قمیمت مصوب اتحادیه به تهرانی های عزیز و حومه تهران ارائه میدهد.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ ۶۶۴۰۱۴۴۳ - ۸۸۵۷۰۴۱۶ - ۵۵۸۵۲۴۰۰ ۴۴۳۰۵۱۸۸ - ۴۴۰۴۲۹۱۸ - ۳۳۱۹۰۴۲۱ ۲۶۷۰۷۴۴۵ - ۰۹۱۰۹۹۹۴۶۷۹

لوله بازکنی و تخلیه چاه در جنت آباد (ارزان و تضمینی)-44042918 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری