پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در امیرآباد (ارزان و تضمینی)-88570416

محله امیرآباد  یکی از محله های قدیمی شهر تهران است که امروزه خیابان امیرآباد را با نام کارگرشمالی نیز می  شناسند. بسیاری از ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری و دانشگاه های بزرگ با قدمت بالا در این خیابان بنا شده اند که این خیابان را تبدیل به یکی از مهمترین و پرترددترین خیابان های شهر تهران تبدیل کرده است.
نیاز به خدمات لوله بازکنی در امیرآباد تهران و تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب در کارگر شمالی بسیار زیاد است. چرا که اغلب ساختمان های این محله به سیستم انتقال فاضلاب جهت تخلیه فاضلاب خود متصل نیستند و همچنین گاها با کم توجهی ساکنان امیرآباد تهران نسبت به تمیز نگه داشتن لوله های آب و فاضلاب سبب گرفتی لوله ها شده و نیاز به امدادرسانی جهت رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب در امیرآباد تهران را نیز بسیار زیاد میکند.

مراحل لوله بازکنی امیرآباد تهران

بی توجهی و غفلت همیشه حادثه می آفریند. معمولا باریختن چربی ها و دیگر پسماندهای غذایی به داخل لوله فاضلاب آشپزخانه، رها شدن صابون و یا گوشی موبایل و گیر کردن آن در چاه توالت و همچنین رها کردن پسماندهای حمام مانند مو ، تیغ و صابون در چاه حمام سبب می شود که به مرور زمان این اجرام و آشغال ها در لوله روی هم انباشته شده و توسط چربی ها به جداره لوله و محل اتصال لوله گیر کرده و در نهایت دچار گرفتگی شود. گرفتگی های جزیی معمولا توسط روش های خانگی مانند فنر دستی، تلمبه و اسید ها و مایع لوله بازکنی برطرف می  شود. ولی گرفتگی ها شدید که در عمق  طولانی از لوله اتفاق می افتد معمولا با این روش ها باز نشده و حتی تلاش برای رفع آن کار را خراب تر می کند.

برای بازکردن لوله در منطقه کارگرشمالی این موارد اجرا میشود

 • ابتدا دستگاه فنرزنی توسط متخصص لوله بازکن روشن می شود
 • سپس دستگاه شروع به چرخش فنر می کند
 • متخصص فنر را طبق مهارت داخل لوله کرده و به سمت گرفتگی هدایت می کند 
 • بیرون آوردن اجسام و اجرام داخل لوله و پاکسازی کامل لوله 
 • تکرار روند بالا برای اطمینان از رفع گرفتگی

برای لوله بازکنی امیرآباد تهران از دستگاه کمپرس هوا هم نیز می توان استفاده کرده که استفاده از آن نیز نیاز به مهارت و تجربه متخصصین دارد.

تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب امیرآباد

بسیاری از ساختمان های منطقه امیرآباد تهران از چاه فاضلاب جذبی برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند.  منفذ های دیوار چاه فاضلاب جذبی بعد از مدتی توسط چربی ها دچار گرفتگی شده و عمل جذب آب را به خوبی انجام نداده و در نهایت پر میشود. پر شدن چاه فاضلاب باعث مشکلات زیادی می شود که در زیر به مهمترین آنها اشاره می کنیم.

پرشدن چاه فاضلاب چه مشکلاتی را ایجاد می کند؟

 1. انتشار بوی بد و نابطموع در ساختمان
 2. هجوم حشرات و جانواران وحشی به ساختمان
 3. سرریز شدن چاه فاضلاب 
 4. خراب شدن دهنه و طوقه چاه
 5. فروریختن چاه فاضلاب
 6. پس زدن فاضلاب از لوله ها به داخل ساختمان
 7. این مطلب برای مطالعه پیشنهاد می شود: از بین بردن بوی نم در ساختمان

پس برای رفع این مشکل بایستی در طی زمان های مختلف اقدام به تخلیه چاه فاضلاب و در صورت نیاز لایروبی چاه فاضلاب در امیرآباد و نیز تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب کنید.

مراحل بازسازی چاه فاضلاب در امیرآباد

جهت بازسازی و تعمیر چاه فاضلاب مراحل زیر انجام می گیرد

 • تخلیه چاه فاضلاب توسط تانکر مکش در امیرآباد تهران
 • دیوار تراشی و کف تراشی چاه
 • طوقه چینی دهانه چاه 
 • تعمیر و مرمت دهانه چاه 
 • حفر چاه فاضلاب و آب 
 • کول گذاری چاه فاضلاب

شرکت تکسازه مجری لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه در امیرآباد (ارزان و تضمینی)-88570416 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری