پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در افسریه (ارزان و تضمینی)-33190421

محلیه افسریه تهران یکی از محله های قدیم شهر تهران است که در شرق این شهر واقع شده است. این محله تنها محله شهر تهران است که از سیستم کدینگ برای نام گذاری خیابان های آن استفاده کرده است. اغلب افراد این محله از قدیمی ترین ساکنان شهر تهران هستند. خانه های سنتی و بافت قدیمی این محله گویای قدمت طولانی و اصالت این محله است. 

محله های قدیمی مانند افسریه در شهرهای بزرگ معمولا دارای محاسن زیادی هستند. مردمان خونگرم و آشنایان زیاد در این نوع محله ها یکی از بزرگترین مزایای آن است. اما در کنار آن معایب گوناگونی نیز دارند. بافت قدیمی و سنتی ساختمان های این محله و همچنین عدم وجود سیستم انتقال فاضلاب شهری کل محله یکی از معایبی است که به دنبال آن مشکلاتی را برای هر خانه و خانواده ای بوجود می آورد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه افسریه

اکثر ساختمان های این نوع محله ها از دارای لوله کشی فرسوده و قدیمی هستند که به همین علت لوله ها دائما در فصل های مختلف دچار نشتی، گرفتگی و یا ترکیدیگی میشوند. همچنین ساختمان های قدیمی این مناطق جهت دفع فاضلاب خانگی خود از سیستم انتقال فاضلاب شهری استفاده نمی کنند و به جای آن از چاه فاضلاب جذبی استفاده می کنند.  شیرآلات و تعمیرات و بازسازی ساختمان نیز از دیگر مشکلات این ساختمان ها است.

گرفتگی لوله و لوله بازکنی در افسریه

همانطور که گفته شد معمولا ساختمان های قدیمی در منطقه افسریه دارای سیستم لوله کشی آب و فاضلاب فرسوده هستند که این همین اغلب منجر به گرفتگی های لوله آب یا فاضلاب می شود. گرفتگی های جزیی لوله گاهی با روش های خانگی باز کردن لوله آشپزخانه مانند تلمبه، فنردستی ، مایع لوله بازکنی، اسیدها و ... برطرف می شوند ولی اغلب این گرفتگی ها درون انشعاب اصلی لوله ها است و گرفتگی های شدید به راحتی باز نمی شوند که در این زمان نیاز به دستگاه فنر لوله بازکنی و دستگاه کمپرس هوا میشود که در زمان باز هم نیاز به متخصصین مجرب و متخصص است تا بدون خسارت زدن به لوله ها و صدمه زدن به خود و دیگران اقدام به رفع گرفتگی لوله ها کنند. همچنین خرید این دستگاه ها برای هر ساختمان جهت چاه بازکنی هزینه زیادی به همراه خواهد داشت و در کل مقرون به صرفه نیست.

خدمات لوله بازکنی افسریه تهران

 • برای بهره مندی از خدمات لوله بازکنی در افسریه تهران به صورت شبانه روزی و فوری با شماره تلفن های ۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ تماس حاصل فرمایید.

خدمات لوله بازکنی افسریه

تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب افسریه

در ابتدای این نوشتار توضیح دادیم که ساختمان های محله افسریه تهران معمولا از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند. فاضلاب دفع شده پس از خروج از لوله دفع فاضلاب به درون چاه فاضلاب ریخته و انباشته میشود. آب فاضلاب از دیواره های چاه فاضلاب جذب زمین شده و پسماند آن باقی می ماند و روی هم انباشته میشود. گاهی به مرور زمان چربی ها و دیگر رسوبات فاضلاب دیواره چاه را مسدود می کنند و باعث عدم جذب خوب آب توسط چاه میشود. همین  باعث میشود تا چاه فاضلاب زود پر شود و آنگاه مشکلاتی مانند انتشار بوی بد و نامطبوع به درون ساختمان و یا سرریز شدن چاه و خراب شدن دهانه چاه و همچنین هجوم حشراتی مانند سوسک خانگی ، مارمولک و موش به داخل خانه میشود. 

دیوار تراشی و لایروبی چاه فاضلاب در افسریه تهران

در این مواقع تنها راه باقیمانده این است که متخصصین مربوطه با تجهیزان خود اقدام به خالی کردن و تخلیه چاه فاضلاب کرده، سپس چاه را مجددا لایروبی کنند تا جذب آب دوباره صورت بگیرد.

 • جهت بهره مندی از خدمات تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلاب در افسریه به صورت شبانه روزی و فوری با شماره تلفن های ۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ تماس حاصل فرمایید.

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب در افسریه تهران

چاه های فاضلاب جذبی پس از مدتها نیاز به بازسازی و تعمیرات دارند که بایستی با دقت فراوان توسط متخصصین با تجربه صورت بگیرد. 

 1. تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب افسریه
 2. تخلیه کامل چاه فاضلاب افسریه
 3. طوقه چینی
 4. کول گذاری
 5. کف تراشی و دیوارتراشی
 6. ازبین بردن نم و رطوبت خانه
 7. سپتیک تانک تهران
 8. بازکردن چاه توالت

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب در افسریه تهران

نصب شیرآلات و تعویض و نصب توالت ایرانی و فرنگی

از دیگر معایب ساختمان های قدیمی در خیابان افسریه تهران می توان به شیرآلات قدیمی و توالت های فرسوده اشاره کرد. نصب و تعویض توالت فرنگی و ایرانی کاری بسیار تخصصی و دشوار است که هر کسی توانایی انجام آن را ندارد.

برای سهولت در انجام این کارها معمولا بایستی از شرکت هایی کمک خواست تا دلسوزانه و با مهارتی خاص اقدام به ارائه این خدمات کنند. زیرا استفاده از لوزام اورجینال و با کیفیت همراه با نصب و تعویض دقیق می تواند یک کار با کیفیت و بادوام را برای شما به ارمغان بیاورد. 

 • جهت بهره مندی از خدمات نصب انواع شیرآلات و تعویض توالت فرنگی و ایرانی در افسریه تهران به صورت شبانه روزی و فوری با شماره تلفن های ۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ تماس حاصل فرمایید.

 

لوله بازکنی و تخلیه چاه در افسریه (ارزان و تضمینی)-33190421 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری