پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی و تخلیه چاه در نظام آباد (ارزان و تضمینی)-77682149

شاید به قطعیت بتوان گفت که نظام آباد تهران یکی از قدیمی ترین و پرجمعیت ترین محله های شهر تهران است. این محله به دلیل استقرار نظامیان در زمان سلطنت شاه در ایران به نظام آباد معروف  شد. خانه ها و اماکن اداری بسیاری در این منطقه وجود دارد که حدود 80 درصد این اماکن شامل ساختمان های قدیمی و صرفا بازسازی شده هستند. اکثر ساختمان های این منطقه از سیستم قدیمی چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب استفاده می کنند و به سیستم فاضلاب شهری متصل نیستند. از این رو همیشه مشکلاتی برای اهالی این منطقه پیش می آید که در ادامه به این موارد می پردازیم.

لوله بازکنی و تخلیه چاه نظام آباد تهران

گرفتگی لوله و لوله بازکنی در نظام آباد

یکی از بزرگترین مشکلات هر آشپزخانه، حمام و توالت در هر خانه و ساختمانی گرفتگی لوله های فاضلاب آن است. گرفتگی لوله فاضلاب در مناطق نظام آباد تهران به دلیل قدیمی بودن لوله ها وصرفا جرم گرفتگی و مسدود شدن آن ها بسیار اتفاق می افتد. معمولا گرفتگی های جزیی با روش های ساده و خانگی برطرف می شود. شما می توانید در مقاله 8 روش برای جلوگیری از گرفتگی لوله آشپزخانه روش های آسان و کاربردی را برای رفع گرفتگی عنوان کرده ایم. اما گرفتگی های شدید لوله فاضلاب معمولا با این روش ها برطرف نمی شود و اینجاست که بایستی با یک متخصص کاردان و مجرب تماس گرفته تا با دستگاه فنر اقدام به رفع گرفتگی کند. اگر نمی دانید این روش چگونه انجام میشود پیشنهاد می کنم تا مقاله دستگاه لوله بازکنی با فنر چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ را مطالعه فرمایید.

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله نظام آباد تهران

حفر، تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب در نظام آباد

همانطور که گفته شد ساختمان های منطقه نظام آباد تهران به دلیل قدمت بالایی که دارند از سیستم تخلیه فاضلاب شهری استفاده نمی کنند و برای دفع فاضلاب خود از چاه فاضلاب استفاده می کنند. دیواره چاه های فاضلاب به مرور زمان جرم گرفته و عمل جذب آب را به خوبی انجام نمی دهند. همین عدم جذب آب باعث پر شدن چاه فاضلاب شده و آنموقع است که مشکلات جدی بسیاری برای ساختمان بوجود می آید که این مشکلات گاهی خسارات مالی و جانی فراروانی به همراه خواهند داشت. سرریز شدن چاه، خراب شدن و ریزش چاه، انتشار بوی بد و نامطبوع در فضای ساختمان و هجوم حشرات و جانواران موذی به محل  زندگی از جمله این مشکلات هستند. در مقاله چاه فاضلاب جذبی چیست و از چه اجزایی تشکیل شده است میتوانید اطلاعات خوبی را در مورد این چاه ها کسب کنید. 

نمونه ای از لوله بازکنی با فنر

نصب و تعویض توالت ایرانی و فرنگی در نظام آباد

یکی دیگر از مشکلات هر خانه و ساختمان قدیمی نوسازی و بازسازی قسمت های مختلف آن است. حمام و دستشویی نیز از قسمت های مهم یک ساختمان است که معمولا نیاز به بازسازی مجدد دارد. تعویض و نصب توالت ایرانی و فرنگی نیز از جمله خدماتی است که نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد. اگر چه با کمی خلاقیت و حوصله خود شما هم می توانید اقدام به نصب و تعویض کاسه توالت نیز کنید. در مقاله آموزش نصب و تعویض توالت ایرانی نیز می توانید آموزش لازم برای این کار را به خوبی ببینید و یاد بگیرید. 

نصب توالت ایرانی و فرنگی و شیرآلات تهران نظام آباد

هنگام بحران چه کار کنیم ؟

زندگی بسیار خوب و شیرین می شود اگر بتوانید بحران های زندگی را بخوبی مدیریت کنید. مثلا هنگامی که ناگهان متوجه میشوید لوله فاضلاب آشپزخانه یا حمام گرفته و آب در کف سینک یا کف زمین بالا آمده یا هنگامی که چاه فاضلاب خانه تخریب شده و آنگاه بایستی چه کنیم و با چه کسی تماس بگیریم.

تماس فوری لوله بازکن و تخلیه چاه تهران نظام آباد

شرکت تکسازه

  • گروه فنی مهندسی تکسازه با بیش از 30 سال سابقه در یاری رسانی به هموطنان عزیز تهرانی گزینه ای بسیار عالی در هنگام بحران های ساختمانی است. 
  • شرکت تکسازه از افرادی مجرب و کارکشته تشکیل شده است که با تجربه و مهارتی که دارند می توانند در کمترین زمان و کمترین خسارت اقدام به برطرف کردن مشکلات شما باشند.
  • کلیه خدمات لوله بازکنی، حفر و تخلیه چاه فاضلاب، لایروبی چاه فاضلاب، نصب و تعویض انواع لوله و شیرآلات، سپتیک تانک، بازسازی و نوسازی خانه، نصب انواع سرامیک و کاشی ، نصب و تعویض انواع توالت های فرنگی و دیواری و موارد دیگراز جمله خدمات شرکت تکسازه است.
  • کلیه خدمات این شرکت به صورت کاملا تضمینی و شبانه روزی در کمترین زمان و بهترین کیفیت انجام می شود. 
  • کلیه مناطق تهران و حومه تهران تخت پوشش خدمات رسانی شرکت تکسازه هستند. 
  • شرکت تکسازه جهت خدمت رسانی به شما از دستگاه ها و تجهیزات مدرن و بروز استفاده می کند.
  • کلیه خدمات این شرکت به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود و قیمت خدمات نیز طبق مصوبه ارائه شده از اتحادیه نرخ گذاری شده است. پس اصلا نگران هیچ چیز نباشید.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در نظام آباد (ارزان و تضمینی)-77682149 لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری