پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی جاده مخصوص کرج-44042918-تضمینی و ارزان

شرکت تکسازه با بیش از 15 سال سابقه در خدمات دهی و تاسیسات ساختمانی مانند لوله بازکنی و تخلیه چاه در جاده مخصو کرج، مفتخر است تا خدمات خود را با ارازن ترین قیمت و بهترین کیفیت ارائه دهد. تکسازه با استفاده از مجربترین سرویسکاران در کوتاه ترین زمان خدمات لوله بازکنی تهران و تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب را ارائه می کند.

لوله بازکنی در جاده مخصوص کرج

لوله های آب و لوله های فاضلاب هر ساختمان از حیاتی ترین عناصر یک ساختمان بشمار می روند که خرابی هایی نظیر گرفتگی لوله یا ترکیدگی در آن ها می تواند روند زندگی و کار در آن ساختمان را با اخلال مواجه کند. گرفتگی های لوله از جمله مواردی هستند که سبب شده تا دستگاه ها و تجهیزات لوله بازکنی بوجود آیند و در نتیجه سرویسکاران ماهر بتوانند در کمترین زمان به رفع گرفتگی آن ها بپردازند.

روش های رفع گرفتگی لوله در جاده مخصوص

قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در جاده مخصوص کرج با بررسی و کارشناسی از سوی سرویسکاران و طبق نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. 

چاه بازکنی تهران و جاده مخصوص کرج

گرفتگی لوله از جمله مواردی است که برای هر ساختمان در فواصل زمانی متفاوت امکان دارد که رخ دهد. گرفتگی های لوله معمولا به دو جز تقسیم می شوند. گرفتگی های جزیی و گرفتگی های شدید
به گرفتگی هایی که معمولا سطحی هستند و در عمق کمی از لوله اتفاق میفتند گرفتگی های جزیی گفته می شود. این گرفتگی معمولا با روش های خانگی رفع گرفتگی لوله آشپزخانه رفع می شوند. معمول ترین این روش ها استفاده از محلول لوله بازکنی، اسیدهای لوله بازکنی، استفاده از فنر دستی لوله بازکنی و تهیه و استفاده از چنته و تلمبه است. البته برای استفاده از این روش ها حتما مراقب خود بوده و از وسایل ایمنی مانند دستکش، کلاه، ماسک و عینک استفاده کنید. همچنین هنگام استفاده از محلول ها و اسیدهای لوله بازکنی حتما راه عبور هوا را باز بگذارید تا هوا کاملا در جریان باشد.

روش های استفاده از روش های خانگی برای لوله بازکنی

 1. استفاده از تلمبه: اگر لاستیک تلمبه سفت و سخت است آن را برای مدت کوتاهی زیر آب گرم قرار دهید تا کمی نرم تر شود. سپس آب کف حمام یا سینک را خالی کرده و حتی الامکان آشغال ها را جمع آوری کنید و سپس با تلمبه به صورت پیوسته هوا را مکش کنید تا گرفتگی ها رفع شود.
 2. استفاده از اسید ها و محلول های لوله بازکنی: برای استفاده از اسیدها و محلول های لوله بازکنی حتما راه جریان هوا را باز گذاشته و سپس از عینک و دستکش و ماسک ایمنی جهت محافظت از پوست و دستان خود استفاده کنید. استفاده نا صحیح و پیوسته از اسیدهای لوله بازکنی می تواند  سبب خوردگی لوله ها شود.
 3. استفاده از فنر دستی لوله بازکنی: فنر دستی وسیله ای بی خطر و مطمئن تری نسبت به روش های دیگر است که می توان توسط آن اقدام به لوله بازکنی در جاده مخصوص کرج کرد.

دستگاه های لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی 

دستگاه فنر لوله بازکنی

معمول ترین و شایع ترین دستگاه جهت لوله بازکنی جاده مخصوص دستگاه فنرزنی است که معمولا استفاده از آن نیاز به مهارت و تجربه نیز دارد. تهیه و خرید و نگهداری از این دستگاه برای هر ساختمان عمل مقرون به صرفه ای نیست و هزینه زیادی را برای اهالی آن ساختمان در بر خواهد داشت. شرکت تکسازه دارای جدیدترین و پیشرفته ترین نوع این دستگاه ها است که می تواند در کمترین زمان و بدون آسیب رساندن به لوله ها به باز کردن لوله های ساختمان بپردازد.این دستگاه تشکیل شده از یک موتور چرخنده ، یه فنر بلند و یک قلاب که به سر فنر متصل است. موتور چرخنده توسط نیروی محرکه فنر را در امتداد لوله می چرخاند و با گیر انداختن عوامل گرفتگی به سر قلاب ان ها را از لوله خارج می کند.

 • ابتدا دستگاه را روشن می کنیم تا نیروی محرک موتور سبب چرخش فنر در لوله شود.
 • سپس با حرکت های آرام و دورانی فنر را در امتداد لوله به حرکت در آورید.
 • در قسمت های زانویی فنر را تاب می دهیم تا در مسیر لوله بچرخد و به راهش ادامه دهد.
 • اگر به جسم سختی برخورد کردید با دقت و آرامی سعی در به  دام انداختن آن توسط قلاب کنید.
 • اجرام و عوامل گرفتگی را از لوله خارج کنید.
 • مجددا فنر را در لوله حرکت دهید تا مطمئن شوید عوامل گرفتگی دیگیری موجود نباشند.
 • جریان آب را داخل لوله به کار بیاندازید تا مطمئن شوید لوله به طور کامل باز شده است.

نصب توالت فرنگی

دستگاه کمپرس هوا لوله بازکنی

در برخی از موارد گرفتگی به قدری شدید است که استفاده از فنر جوابگوی لوله بازکنی در جاده مخصوص کرج نیست و بایستی در این زمان از دستگاه تراکم هوا یا کمپرس هوا برای لوله بازکنی استفاده کرد. روش کار این دستگاه به این صورت است که ابتدا هوای فشرده شده را در مخزن خود ذخیره و تبدیل به انرژی پتانسیل می کند. سپس هوای ذخیره شده را به صورت ناگهانی به داخل لوله وارد می کنند که همین سبب تبدیل انرژی پتانسیل به انرژی جنبشی شده و س بب رفع گرفتگی لوله می شود. البته برای استفاده از این دستگاه بایستی مراحلی را به صورت منظم و با دقت انجام داد تا استفاده از این دستگاه به صورت بهینه تری جوابگو باشد.

 • ابتدا دستگاه را روشن می کنیم تا هوا درون مخزن متراکم شود.
 • مقداری آب درون لوله ریخته تا مطمئن شویم هوا از کناره های گرفتگی ها عبور نمی کند.
 • راه های خروجی فرعی متصل به لوله را می بندیم تا هوا از آنجا هم عبور نکند.
 • مطمئن شویم که راه خروج هوا کاملا باز است.
 • سپس لوله انتقال هوا را به درون چاه فرو میبریم.
 • کناره های لوله را با لاستیک های مخصوص می پوشانیم تا مانع از فرار هوا شود.
 • سپس هوای متراکم شده را به داخل لوله ارسال میکنیم.
 • در نهایت با عبور جریان آب مطمئن شوید که لوله به  طور کامل باز شده است.
 • تخلیه چاه فاضلاب در جاده مخصوص کرج

مناطق جاده مخصوص کرج معمولا به سیستم انتقال فاضلاب شهری متصل نیستند و ساختمان های این منطقه از چاه فاضلاب جذبی جهت دفع فاضلاب خود استفاده می کنند.
چاه های فاضلاب در جاده مخصوص به دلیل نوع خاک آب را به خوبی جذب نمی کنند و البته در مدت زمان طولانی منافذ دیواره های چاه نیز بر اثر چربی ها رسوب گرفته و عمل جذب آب را به خوبی انجام نمی دهند و همین دلیل بر پر شدن چاه و سپس خراب شدن و یا فرو ریختن آن می شود.

چه زمانی چاه فاضلاب پر شده است:

تعمیر چاه فاضلاب در جاده مخصوص کرج

تانکر لجن کش

همانطور که گفته شد چاه های فاضلاب به دلایل مختلف فرسوده شده و همین فرسودگی باعث خرابی آن می شود. بنابراین بایستی جهت تعمیر و بازسازی چاه های فاضلاب موارد زیر انجام پذیرند:

طوقه چینی دهانه چاه فاضلاب

یکی از دلایل فرو ریختن دهانه چاه فاضلاب عدم وجود طوقه مناسب در دهانه آن است. به سبب اینکه خاک در دهانه چاه معمولا نرم تر از خاک کف و دیواره آن است، پس امکان خراب شدن و فرو ریختن آن مخصوصا در هنگام رطوبت ، نم گرفتگی و بارندگی بسیار بالا می رود. به همین دلیل سرویسکاران ماهر با چیدن طوقه توسط آجر و سیمان مقاومت دهانه چاه را چندین برابر می کنند تا مانع از ریزش و خراب شدن آن شوند. 

کول گذاری دیواره چاه فاضلاب

برای بالا بردن استحکام و مقاومت دیواره یا میله چاه بلوک های سیمانی یا بتنی به صورت دایره یا بیضی به نام کول ساخته شده اند که سرویسکاران مجرب با قرار دادن این کول ها در دیواره سبب بالا رفتن مقاومت آن شده و در نهایت جلوی ریزش و خراب شدن چاه نیز گرفته می شود که به این عمل کول گذاری چاه فاضلاب در جاده مخصوص گفته میشود. 

قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب در جاده مخصوص کرج

سرویسکاران تکسازه با  بیش از 15  سال سابقه  طولانی در ارائه خدمات تاسیساتی و ساختمانی مانند لوله بازکنی جاده مخصوص کرج و تخلیه چاه جاده مخصوص ، بازسازی و نوسازی منزل، لوله کشی و نصب کاشی و سرامیک و همچنین با داشتن شعب بسیار زیاد در سراسر تهران بزرگ و حومه بزرگ کلیه خدمات خود را به صورت 24 ساعت شبانه روز و کاملا تضمینی با نرخ مصوب اتحادیه ارائه می دهد.

چگونه یک سرویسکار خوب را پیدا کنیم؟

لوله بازکنی و تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلاب خدماتی هستند که بایستی فورا و به نحو احسن ارائه شوند. هر گونه کوتاهی و معطلی در ارائه این نوع خدمات سبب بروز خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری خواهد شد. 

 • حتما از ارائه خدمات به صورت شبانه روزی توسط مرکز اطممینان حاصل پیدا کنید.
 • مطمئن شوید که سرویسکاران مجرب و متعهد هستند و کار خود را به درستی انجام می دهند.
 • مراکز معتبر خدمات خود را در روزهای تعطیل هم نیز ارائه می دهند. 
 • معمولا سابقه انجام فعالیت های این نوع سرویسکاران در وبسایت های مختلف وجود دارد.
 • مراکز معتبر نرخ قیمت های خود را طبق نرخ مصوب از سوی اتحادیه تعیین می کنند.

لوله بازکنی جاده مخصوص کرج-44042918-تضمینی و ارزان لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری