پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی شهرک راه آهن-44042918-تضمینی و ارزان

شهرک راه آهن یکی از محله های نسبتا جدید شهر تهران است که با گسترش این شهر و افزایش حاشیه نشینی به وجود آمده است. وجود برج های بزرگ و ساختمان های زیاد در این منطقه از خصوصیات اصلی این منطقه است. متاسفانه بزرگترین معضلی که ساختمان های این منطقه با آن سر و کار دارند گرفتگی لوله های آب و فاضلاب است که نیاز به لوله بازکنی در شهرک راه آهن را بیش از پیش ملزم میکند.
گرفتگی های لوله معمولا مشکلات بسیاری را به همراه دارند که مهمترین آن ها عبارتند از:

لوله بازکنی شهرک راه آهن

معمولا گرفتگی های لوله به 2 دسته تقسیم میشوند: گرفتگی های جزیی و گرفتگی های شدید
گرفتگی های جزیی از آن دسته گرفتگی هایی هستند که شدید نبوده و معمولا بر اثر چربی ها و یا گیر کردن تفاله ها و دیگر اجرام اتفاق میفتند که با می توانید با روش های خانگی رفع گرفتگی لوله معمول اقدام به لوله بازکنی در شهرک راه آهن کنید. این روش ها معمولا شامل استفاده از فنر دستی لوله بازکنی، محلول لوله بازکنی، اسیدهای لوله بازکنی، تلمبه و دیگر روش های مشابه هستند. البته استفاده از عینک محافظ، دستکش محافظ و ماسک تنفسی جهت بالا بردن ایمنی کار توصیه می شود.
گرفتگی های شدید اما بر خلاف گرفتگی های جزیی با روش های معمولی رفع نمی شوند و بایستی با یک متخصص لوله بازکنی شهرک راه آهن تماس گرفته تا توسط دستگاه هایی نظیر دستگاه فنرزنی لوله بازکنی یا دستگاه پمپ هوا اقدام به رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در شهرک راه آهن کنند. خرید این دستگاه ها برای هر ساختمان به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیست و البته استفاده از این دستگاه ها نیازمند توانایی و تخصص و تجربه یک فرد ماهر دارد تا بتواند بدون آسیب رساندن به خود و لوله ها اقدام به رفع گرفتگی لوله کند.

روش های چاه بازکنی و لوله بازکنی شهرک راه آهن

اما بهتر است در مورد روش های چاه بازکنی و لوله بازکنی شهرک راه آهن بیشتر بدانید تا در مواقع بحران بهترین عملکرد را داشته باشید.

در سیستم لوله کشی برای تغییر مسیر لوله ها معمولا از زانویی استفاده میشود. چربی ها با برخورد با آب سرد به جامد تبدیل شده و به لوله ها میچسبند. مو، تفاله ها و دیگر موادی که بعلت سهل انگاری در داخل لوله فاضلاب ریخته میشوند به این چربی ها مخصوصا در قسمت زانویی لوله می چسبند و رفته رفته روی هم انباشته شده و سبب گرفتگی لوله ها میشوند. همانطور که گفته شد گاهی با روش های ساده می توان این گرفتگی ها رفع کرد اما اگر این گرفتگی ها شدید باشند و در عمق طولانی از لوله اتفاق بیفتند دیگر نمی توان با ابزارهای ساده اقدام به لوله بازکنی در محدوده شهرک راه آهن کرد. در این زمان می توان با دستگاه های ذکر شده در بالا این مشکل را حل کرد.
 

لوله بازکنی شهرک راه آهن با دستگاه فنرزنی

دستگاه فنر زنی یکی از پرکاربردترین دستگاه های لوله بازکنی است که استفاده از آن نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد. این دستگاه دارای یک نیروی محرکه است که فنر متصل به آن را با سرعت و قدرت داخل لوله می چرخاند و به جلو هدایت می کند. سر این فنر نیز یک قلاب الماسه وجود دارد که مواد گرفتار شده در لوله را با چرخش به دور خود اسیر کرده و به بیرون هدایت می کند. شخص لوله بازکن به آرامی این فنر را به داخل لوله هدایت می کند و البته در قسمت های زانویی لوله با مهارت آن را تغییر مسیر میدهد تا آسیبی به لوله ها وارد نشود.

دستگاه فنر زنی لوله بازکنی

لوله بازکنی شهرک راه آهن با دستگاه کمپر یا تراکم هوا

دیگر دستگاه پرکاربردی که معمولا جهت لوله بازکنی شهرک راه آهن توسط متخصصین استفاده می شود دستگاه کمپرس هوا است که این دستگاه هم برای استفاده نیاز به مهارت و تخصص دارد. 
نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که ابتدا لوله ورود هوا به داخل لوله هدایت می شود و سپس دور تا دور آن توسط دستمال پوشانده میشود تا مانع از خروج هوا به یبرون شود. البته در بعضی مواقع مقداری آب درون لوله می ریزند که داخل لوله هم به صورت کامل مسدود شده و مانع از عبور هوا از کناره های گرفتگی شود. سپس دستگاه با فشار زیاد هوای متراکم شده را به داخل لوله هدایت می کند. با این کار انرژی پتانسیل ذخیره شده به یکباره به انرژی جنبشی تبدیل شده و همین سبب میشود تا عوامل گرفتار شده در لوله با فشار زیاد از لوله خروجی لوله فاضلاب خارج شده و به درون چاه فاضلاب ریخته شوند.

دستگاه کمپرس هوا لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی شهرک راه آهن تهران

شرکت تکسازه با بیش از 30 سال سابقه در تاسیسات ساختمانی خدمات لوله بازکنی ، بازسازی خانه، تخلیه و لایروبی چاه، بازسازی و تعمیر چاه فاضلاب، کول گذاری و طوقه چینی، نصب پارکت و لمینت، نصب سپتیک تانک تهران، گچ کاری ساختمان جهت لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در محدوده شهرک راه آهن تهران خدمات زیر را ارائه میکند.

 1. لوله بازکنی با فنر در منطقه شهرک راه آهن
 2. لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا شهرک راه آهن
 3. تشخیض محل گرفتگی لوله با دستگاه
 4. تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه
 5. لوله کشی و نصب انواع لوله توکار و روکار
 6. نصب انواع لوله فاضلاب
 7. نصب توالت فرنگی 
 8. نصب توالت فرنگی دیواری 
 9. نصب سیفون توالت فرنگی
 10. برطرف کردن بوی نم و رطوبت در ساختمان
 11. نصب پکیج دیواری
 12. تعویض توالت ایرانی و فرنگی 
 13. بازسازی سرویس بهداشتی و حمام با کمترین هزینه
 14. برطرف کردن کپک روی دیوار

راه های تماس با تکسازه

شرکت تکسازه کلیه خدمات لوله بازکنی خود را به صورت شبانه روزی و فوری و طبق نرخ مصوب اتحادیه به مشتریان عزیز تهرانی و ساکن در حومه تهران ارائه می کند. کلیه کارکنان تکسازه مجهز به موتورسیکلت هستند بنابراین میتوانند خود را در کمترین زمان به محل مورد نظر برسانند. همچنین تکسازه دارای دفاتر و شعب بسیاری در نقاط مختلف تهران است تا بتواند بهترین خدمات را در کمترین زمان به مشتریان عزیز تهرانی مخصوصا خدمات لوله بازکنی در شهرک راه آهن را ارائه کند.
برای تماس با تکسازه می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۷۷۶۸۲۱۴۹ - ۸۸۹۹۰۳۵۹ - ۸۸۶۱۱۵۶۷ ۶۶۴۰۱۴۴۳ - ۸۸۵۷۰۴۱۶ - ۵۵۸۵۲۴۰۰ ۴۴۳۰۵۱۸۸ - ۴۴۰۴۲۹۱۸ - ۳۳۱۹۰۴۲۱ ۲۶۷۰۷۴۴۵ - ۰۹۱۰۹۹۹۴۶۷۹
 

 

لوله بازکنی شهرک راه آهن-44042918-تضمینی و ارزان لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری