پشتیبانی 24 ساعته
کلیه نقاط تهران و حومه
77682149 - 88990359 - 88611567 66401443 - 88570416 - 55852400 44305188 - 44042918 - 33190421 26707445 - 09109994679
لوله بازکنی و رفع ترکیدگی لوله

لوله بازکنی شهرک اکباتان-44042918-تضمینی و ارزان

یکی از معضلاتی که یک ساختمان اداری ، مسکونی یا تجاری اکباتان گاها به آن دچار می شود گرفتگی لوله های آب و فاضلاب است که نیاز به لوله بازکنی در شهرک اکباتان به صورت شبانه روزی پیدا می شود. گرفتگی های لوله معمولا به دلیل گیر کردن اشیا و یا انباشته شدن مواد زاند داخل لوله ها اتفاق می افتد. مهمترین دلیلی که لوله های آب و فاضلاب را دچار گرفتگی می کند چربی ها هستند که این چربی ها در قسمتهای زانویی لوله و یا محل اتصلات لوله توسط آب سرد به صورت جامد تبدیل شده و به لوله می چسبند و سپس مواد دیگری مانند تفاله های چای و قهوه، مو و صابون، برنج و نان را به خود جذب کرده و پس از مدتی روی هم انباشته و خشک میشوند و لوله را دچار گرفتگی میکنند. حال هنگامی شما متوجه این گرفتگی می  شوید که داخل حمام یا توالت و یا هنگام شست شوی ظرف و یا کف آشپزخانه هستید و با حجم زیادی از آب و فاضلابی مواجه میشوید که از طریق لوله فاضلاب دفع نشده و کف محل را تبدیل به دریاچه ای از آب کرده است. 
در این مواقع بایستی خونسردی خود را حفظ کرده و به فکر راه چاره ای باشید. گاهی این گرفتگی ها شدید نیستند و با روش های خانگی رفع گرفتگی لوله می توانید آن ها را رفع کنید ولی در بسیاری از موارد این گرفتگی ها آنقدر شدید هستند که با روشهای ساده رفع نمی  شوند و فقط بایستی با متخصصین لوله بازکنی و چاه بازکنی اکباتان تماس بگیرید تا آن ها با دستگاه ها و تجهیزات مخصوص که استفاده از آن ها نیاز به مهارت و تجربه دارد اقدام به رفع گرفتگی لوله در اکباتان کنند.

لوله بازکنی و چاه بازکنی در شهرک اکباتان

همانطور که گفته شد گرفتگی های لوله 2 نوع هستند. گرفتگی های جزیی و گرفتگی های شدید. در گرفتگی های جزیی معمولا با روشهایی مانند استفاده از محلول لوله بازکنی، استفاده از اسید های لوله بازکنی، استفاده از تلمبه، استفاده از فنر لوله بازکنی دستی رفع می شوند و نیاز به متخصص لوله بازکنی در شهرک اکباتان نمی شود. البته هنگام کار با اسید ها و محلول ها حتما بایستی موارد ایمنی مانند پوشیدن دستکش، ماسک و عینک ایمینی را رعایت کنید و حتما درها و پنجره ها را باز بگذراید تا هوا به اندازه کافی در جریان باشد. اما گرفتگی های شدید که معمولا در عمق زیادی از لوله فاضلاب اتفاق می افتند فقط بایستی توسط متخصصین مجرب و توسط دستگاه های لوله بازکنی بر طرف شوند.

لوله بازکنی شهرک اکباتا دستگاه فنر

روش های لوله بازکنی اکباتان

 • استفاده ازدستگاه فنر لوله بازکنی در شهرک اکباتان
 • استفاده از دستگاه تراکم هوا و یا کمپرس هوا برای لوله بازکنی اکباتان
 • ابتدا دستگاه را روشن می کنیم و فنر را داخل لوله می چرخانیم.
 • فنر را تا آنجا که ثابت نشده به سمت جلو داخل لوله حرکت می دهیم.
 • هنگامی که فنر گیر کرد سپس سعی در گیرانداختن موادی که داخل لوله هستند می کنیم.
 • مواد و اجرام زائدی که به قلاب فنر گیر کرده اند را به بیرون هدایت می کنیم.
 • مجددا فنر را به داخل لوله هدایت می کنیم تا اگر مجددا گرفتگی مشاهده شد آن را رفع کنیم
 • سپس آب را جهت تست و امتحان به داخل لوله روان می کنیم تا مطمئن شویم گرفتگی به صورت کامل رفع شده است

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در اکباتان تهران

برای باز کردن فوری لوله های آب می توانید از روش های زیر با رعایت موارد ایمنی استفاده کنید:

 • استفاده از پمپ یا تلمبه: برای این منظور تلمبه لاستیکی را به روی دهانه چاه گذاشته و با قدرت وبه صورت پیوسته پمپ یا تلمبه بزنید. این عمل باعث می شود تا لاستیک تلمبه متراکم شده و هوای داخل لوله را جذب کند و همین فشار سبب تکان خوردن عوامل گرفتگی می شود و در نهایت مواد زائد یا دفع شده و یا به بیرون هدایت می شوند.
 • استفاده از مایع یا اسید لوله بازکنی: اسید های لوله بازکنی خاصیت حل کردن بسیاری از مواد را در خود دارند و استفاده از آنها می تواند سبب باز شدن لوله های گرفته و لوله بازکنی در اکباتان تهران شود. فقط حتما به این نکته توجه داشته باشید که هنگام استفاده از اسیدها حتما و حتما مسیر عبور هوا را باز بگذارید و حتما از دستکش لاستیکی ، عینک ایمنی و ماسک تنفسی استفاده نمایید. ضمنا این مطلب را مورد توجه داشته باشید که استفاده بی رویه و غیر اصولی از اسیدها می تواند به لوله های آب و فاضلاب آسیب های جدی وارد کند و سبب خوردگی لوله ها شود.

فنرزنی برای لوله بازکنی تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران

شرکت تکسازه با بیش از سی سال سابقه در امر لوله بازکنی، لایروبی و تخلیه چاه و تاسیسات ساختمان خدمات زیر را به صورت فوری و شبانه روزی ارائه می دهد. 
لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهرک اکباتان تهران با قیمت مصوب اتحادیه

لوله بازکنی بی واسطه و ارزان در اکباتان

یکی از دلایل گران بودن خدمات لوله بازکنی در اکباتان وجود واسطه در بین پیمانکاران است. شرکت تکسازه دارای شعب فراوانی در نقاط مختلف تهران است و کلیه سرویسکاران این شرکت مجهز به موتور سیکلت هستند که همین دلیلی بر افزایش سرعت خدمات رسانی و نرخ بسیار پایین نسبت به دیگر شرکت ها است. کارکنان در سریعترین زمان خود را به محل رسانده و همراه با تجهیزات خود بدون کثیف کاری و خرابی اقدام به لوله بازکنی و چاه بازکنی در شهرک اکباتان تهران می کنند.

باز کردن لوله حمام با دستگاه فنر در شهرک اکباتان

روش های استفاده از دستگاه تراکم هوا

دستگاه تراکم هوا یکی دیگر از دستگاه هایی است که جهت لوله بازکنی در شهرک اکباتان از آن استفاده می شود. معمولا اگر دستگاه فنر لوله بازکنی قادر به رفع گرفتگی لوله نبود از این دستگاه استفاده می کنند. روش کار این دستگاه به این صورت است که هوای متراکم شده داخل مخزن را به صورت ناگهانی و یکپارچه به داخل لوله وارد می کند و موادی که باعث گرفتگی شده را به بیرون از لوله یعنی به داخل چاه فاضلاب هدایت میکند.

 • ابتدا محل های ورود هوا را به داخل لوله را کاملا مسدود می کنیم تا هوا از آنها خارج نشود
 • سپس لوله فشار هوا را به داخل لوله وارد می کنیم
 • کنار لوله را کاملا توسط لاستیک های مخصوص هواگیری می کنیم تا هوا از آن خارج نشود
 • می توانیم قبل از ورود لوله مقداری آب به داخل لوله بریزیم تا محل گرفتگی هم به خوبی هواگیری شود.
 • سپس هوا را با فشار به داخل لوله وارد می کنیم
 • به این صورت انرژی پتانسیل به انرژی جنبشی تبدیل می شود و سبب خارج کردن گرفتگی ها و مواد ذائد می شود.

تخلیه چاه و لوله بازکنی شهرک اکباتان

معمولا شهرهای بزرگ از چاه فاضلاب جذبی برای دفع فاضلاب خود استفاده می کنند. این چاه ها معمولا در ارتفاع معینی از زمین حفر شده و انتهای آن را نیز انباره ایجاد می کنند تا فضای بیشتری برای دفع فاضلاب ایجاد شود. زمین بسته به نوع خاک خود آب فاضلاب را جذب می کند که این باعث می شود زمان بیشتری برای پر شدن داشته باشد. زمین های ماسه ای معمولا آب بیشتری را به خود جذب می کنند. تخلیه و لایروبی در شهرک اکباتان زمانی نیاز میشود که چاه فاضلاب پر شده باشد و نیاز به تخلیه داشته باشد.

علائم پر شدن چاه فاضلاب

معمولا چاه فاضلاب زمانی که نشانه هایی در ساختمان دیده شود پر شدن خود را اعلام می کند که در این زمان سریعا بایستی توسط متخصصین و سرویسکاران مجرب بازسازی و تخلیه و لایروبی شود. این علائم عبارتند از:

تعمیر و بازسازی چاه فاضلاب اکباتان

از دیگر مواردی که نیاز به تخلیه و لوله بازکنی شهرک اکباتان می شود، خراب شدن و یا فروریختن چاه فاضلاب است که نیاز به تعمیر و بازسازی چاه را ایجاد می کند. مراحل تعمیر شامل موارد زیر است:

لایروبی و دیوار تراشی چاه فاضلاب

منفذ دیواره چاه فاضلاب به مرور زمان بر اثر انسداد چربی ها مسدود شده و عمل جذب آب را به راحتی انجام نمی دهد. به همین منظور چاه فاضلاب پس از تخلیه کامل بایستی توسط مقنی ماهر مجددا بازسازی شود. برای اینکار دیواره و کف چاه را مجددا تراش می دهند تا چربی ها و دیگر مواد به طور کامل تخلیه شوند. سپس دیوار چاه را توسط کول های بتنی یا سیمانی مقاوم می کنند تا از فروریختن آن جلوگیری شود. خاک دهانه چاه معمولا نرم تر و ضعیف تر از خاک دیواره و کف چاه است. به همین دلیل امکان فرویختن آن بر اثر رطوبت بسیار زیاد است. به همین دلیل دهانه چاه را توسط سیمان یا آجر مقاوم سازی می کنند که به این عمل طوقه چینی نیز می گویند.
 

لوله بازکنی شهرک اکباتان-44042918-تضمینی و ارزان لوله بازکنی تهران-تخلیه چاه تهران- تعویض لوله- شبانه روزی و فوری